sprzedam 50% udziałów w statku wycieczkowym. duże zyski!

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
andriusza
Posty:1
Rejestracja:18 kwie 2010, 12:37

18 kwie 2010, 12:51

witam serdecznie, jeżeli kogoś interesuje duży zysk przy jednoczesnych małych kosztach,to zachecam do zapoznania sie z moja ofertą. Jestem współwłaścicielem statku wycieczkowego (wielkości 15m, szerokości 5m, wiec nie jest to łupinka), chcę sprzedać moje udziały, bo nie starcza mi czasu na prowadzenie kilku działalności na raz i mysle o bardziej spokojnym trybie życia, a niestety córka ma inne plany na życie i nie chce prowadzić tej działalności. W porcie, w którym działa nasz statek nie ma dla niego konkurencji i siłą rzeczy wszyscy turyści pływają z nami. Statek jest ładny- drewniany, a'la piracki, mało pali, wszystkie dokumenty do przewozu osób i normy techniczne posiada. Szukam kogoś, kto chce zarabiać i jednocześnie bedzie dbał o "jagę"- bo tak się ten statek nazywa. Zdjecia dla zainteresowanych wysle mailem, wszelkie informacje pod nr telefonu: 605118339 ( Andrzej Bartosiewicz). Przy średnim dniu zarabiałem nawet do 1000zł za dzień!
inicjator12
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:21 cze 2013, 13:21

13 sie 2013, 17:32

Polecam firmę z tanimi częściami zamiennymi do statków. Konkurencyjne ceny i najwyższa jakość części - zobacz.
Jaro
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:27 lut 2014, 03:34

23 kwie 2014, 23:10

A próbowałeś się ogłaszać na http://zybel.pl/ ? Tam wpasowałoby sie to ogłoszenie bo ludzie sprzedają tam praktycznie wszystko.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl