Pytanie o ubezpieczenie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

20 kwie 2018, 08:33

A jaki wariant najbardziej Cię interesuje, bo tego nie napisałaś? Szukasz tylko podstawowego OC, czy może jakiś pakiet? Jeżeli chcesz wybrać polisę OC to w tym wypadku możesz kierować się tylko ceną. Ubezpieczenie OC gwarantuje ochronę w przypadku szkód wyrządzonym innym osobom, które powstały w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu. Zawarcie ubezpieczenia OC daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ za ubezpieczonego ubezpieczyciel wypłaca wszystkie zobowiązania wobec poszkodowanego. Do zawarcia umowy OC zobowiązani są właściciele pojazdów mechanicznych zarejestrowanych w naszym kraju. Obowiązek ten reguluje ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych. Kierując się wyborem ubezpieczenia OC zawsze powinniśmy brać pod uwagę cenę. Szukamy najtańszej oferty, ponieważ warunki ubezpieczenia we wszystkich towarzystwach są takie same. Ja akurat wybrałam ofertę firmy https://www.gothaer.pl/ bo to właśnie ona zaproponowała mi najkorzystniejsze warunki.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl