Organizacja wesela

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

03 kwie 2018, 15:12

Przy organizacji ślubu na pewno macie całkiem sporo na głowie. Najlepiej jak podzielicie się obowiązkami z przyszłym współmałżonkiem, świadkowie też w sumie mogą coś wam pomóc:) Na pewno przyda sie wam także fajne auto do ślubu, w końcu tylko raz, oby :D jedzie się do ślubu. Zobaczcie sobie propozycje firmy https://goldencars.com.pl czyli olśniewającego złotego mustanga.
Awatar użytkownika
Wergil
Posty:1
Rejestracja:03 kwie 2018, 16:29

03 kwie 2018, 16:36

Wow chciałbym takim autem się przejechać.

________
fotobudka częstochowa
bankier0
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:02 kwie 2018, 18:24

03 kwie 2018, 19:09

Może to dziwne ale nie kręci mnie ta cała gorączka weselna.
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

06 kwie 2018, 23:47

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie wie o każdy kto ma to już za sobą. Warto sobie zrobić listę rzeczy do zrobienia bo wtedy jest najłatwiej. Oprócz podstawowych rzeczy warto pomyśleć o atrakcjach dla gości. Ja proponowałabym Ci ich https://www.mimofoto.pl/ fotobudkę. Mają bardzo fajną ofertę i według mnie warto z niej korzystać :)
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

16 kwie 2018, 08:49

Myśle, że najwazniejszy jest wybór sali weselnej. My zarezerwowaliśmy sobie salę w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim ze sporym wyprzedzeniem. I w tym czasie załatwialiśmy calą reszte formalości.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

20 kwie 2018, 13:22

Tak jak już zostało nie raz wspomniane, organizując wesele warto też pomyśleć o jakiś oryginalnych dekoracjach sali weselnej. Co proponujecie na stół? Czy Waszym zdaniem tiul dobrze się sprawdzi do dekoracji stołów weselnych? Widziałam ostatnio jakieś zdjęcia z wesela, gdzie stoły były udekorowane w ten sposób i powiem Wam, ze zrobiło to na mnie wrażenie. Znalazłam taki tiul w sklepie Happenings.pl, gdzie można go zamówić on-line, więc z dostępnością też nie będzie problemu. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

29 kwie 2018, 21:19

W szale związanym z organizacją wesele trzeba pamiętać, aby dopilnować też takich spraw jak np załatwienie fryzjera. Może Wam się to wydać śmieszne ale moja siostra 2 tygodnie przed weselem zorientowała się, że nie ma załatwionej fryzury! Nie wiem jak ona to zrobiła, że wyleciało jej to z głowy. Na szybko szukałyśmy fryzjera w Warszawie i trafiłyśmy na Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ , który oferuje fryzury ślubne z dojazdem. Bardzo nas to ucieszyło, bo nie wyobrażałam sobie, że miałaby jeszcze w dniu ślubu biegać po salonach.
Wybór fryzjerki okazał się strzałem w 10. Fryzura była delikatna i naturalna, a do tego bardzo trwała.
Awatar użytkownika
superwo
Posty:4
Rejestracja:29 kwie 2018, 22:01

29 kwie 2018, 22:02

Moje wesele już za około 3 lata, nie mogę doczekać się organizowania :D
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

09 maja 2018, 23:06

Ja bym zaczął od sali, a potem strojów. Jeżeli chce się dobrze wyglądać na weselu, to trzeba się wcześnie zająć garniturem i suknią ślubną. Ja zamawiałem garnitur od Hegg i czeka się na niego 6 tygodni. Jednak wiadomo, że lepiej jest go mieć co najmniej miesiąc przed ślubem, żeby móc spać spokojnie :D
Awatar użytkownika
Fitzer
Posty:4
Rejestracja:10 maja 2018, 00:00

10 maja 2018, 00:07

Organizacja wesela to bardzo duże przedsięwzięcie, dobrze to robić z jakimiś specjalistami
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl