Jak założyć firmę?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
marcell
Posty:1
Rejestracja:29 mar 2018, 18:30

29 mar 2018, 18:54

Witam serdecznie! Wybaczcie, jeśli to zbyt banalne, ale czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku? Od dłuższego czasu marzy mi się odejście z etatu, ale niestety moja wiedza w tym temacie jest dość wątła.
Z góry dziękuję :)
Limba
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:01 maja 2018, 10:04

01 maja 2018, 18:41

Krok po kroku można też założyć z tax care. Za przysłowiowe grosze pomagają we wszystkich formalnościach, doborze opodatkowania i optymalizacji.
Awatar użytkownika
Franka4
Posty:4
Rejestracja:02 maja 2018, 12:29

02 maja 2018, 12:32

Myślę, że założenie to najmniejszy problem, gorzej ja prowadzić
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

12 maja 2018, 23:02

Zadbaj z góry o reklamę, fajnie jak też jakieś fajne gadżety firmowe załatwisz, tutaj jest sporo fajnych pokrowców które do branży można dopasować - http://www.izisport.pl/
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

24 maja 2018, 11:27

Niestety nie znam się na formalnej stronie zakładania własnej firmy, gdyż zakładając swoją miałem do pomocy kilka osób. Jednak wiem jedno, że zakładając swój biznes, prędzej czy później będziesz potrzebował biura. Szukając miejsca dla siebie, wpadłem na genialne rozwiązanie, jak w prosty sposób wyszukać interesujące mnie oferty - http://www.officemap.pl/ jest to strona, która pomaga w wyszukiwaniu ofert wynajmu powierzchni biurowych w całej Polsce. Jeżeli na ten moment nie poszukujesz biura, to koniecznie zapamiętaj ten portal, gdyż w przyszłości na pewno się przyda.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl