Dla przedsiębiorczych Pań

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Mart
Posty:6
Rejestracja:04 maja 2010, 19:45

06 maja 2010, 22:30

Znaczenie kobiet w biznesie z roku na rok rośnie.
Mimo to, Polki nadal napotykają wiele przeszkód chcąc zrealizować swoje ambitne pomysły biznesowe.
Dnia 9 kwietnia została zainaugurowana trzecia edycja konkursu dla przedsiębiorczych kobiet: DARBOVEN IDEE GRANT 2010. Udział w nim może wziąć każda Polka, która ma ciekawy i innowacyjny pomysł na biznes.
Nagrodą jest 100.000 zł na jego realizację.

Więcej informacji na darboven.pl/idee_grant

Propozycja ta kierowana jest rowniez do kobiet które już otworzyły swoj biznes i ma on nie więcej niż trzy lata.
kamyk
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:05 maja 2010, 18:44

11 maja 2010, 11:35

Ja lekko podpinam się pod temat.
Link nie do końca chcę działać (wystarczy dopisać www)http://www.darboven.pl/idee_grant/index.html. Kilka ciekawych wpisów znalazłem na facebook`u Darboven.
Zbiór kodeksów w dziale Dyskusje:
http://www.facebook.com/topic.php?uid=1 ... 4&topic=52.
Zawsze to coś dla wahających się Pań.
Awatar użytkownika
Mart
Posty:6
Rejestracja:04 maja 2010, 19:45

13 maja 2010, 13:04

możliwości widac coraz więcej, jednak Panie najwidoczniej z dużą rezerwą podchodzą do otwierania własnej działlności, nie wiem czy to wynika z przeswiadczenia o powinnosci bycia w domu czy o czym ?
kamyk
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:05 maja 2010, 18:44

14 maja 2010, 15:03

Mi się wydaje że to ciągle stereotypy. Meźczyzni - kobieta powinna siedziec w domu, zająć się domem i rodziną.Kobiety - o ja biedna, nie uda się, nie mam wsparcia, a co to się stanie jak mnie wykorzystają w jakiś sposób...
Najpierw walczmy z tak bardzo ostrożnym podejściem to tematu podjęcia biznesu, a potem zachęcajmy drogie Panie do współpracy w swoich spółkach oraz zakładania nowych firm z duzym potencjałem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl