Ładowaki teleskopowe

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

tresiu
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:18 sie 2016, 13:51

18 sie 2016, 13:56

Cześć,

Ostatnio mnie nachodzi myśl o założeniu własnej firmy. Przyznam się szczerze, że mam dość pracowania na kogoś. Dlatego opcja założenia własnego biznesu wydaje mi się rozsądna. Mieszkam generalnie w centrum Polski, gdzie ciągle coś się rewitalizuje lub rozbudowuje. A w swojej firmie chciałbym sprzedawać i wynajmować takie maszyny:
Obrazek
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

17 paź 2016, 15:36

Ta maszyna wygląda jak zabawki ;)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

15 maja 2018, 07:56

A nie opłaca się bardziej wypożyczać sprzętu budowlanego? Ja zastanawiam się nad ofertą https://hvlft.com/ arówno sprzęt jak i maszyny możemy wypożyczyć niemal od ręki co stanowi duże ułatwienie w przypadku, gdy zależy nam na oszczędności czasu. Dodatkowym atutem wypożyczania jest fakt, że nie musimy dysponować dużym wkładem własnym. Zakup nowych sprzętów i maszyn może kosztować bardzo dużo pieniędzy. Za wypożyczenie sprzętu na okres kilku dni zapłacimy niewielki odsetek ceny zakupu owego sprzętu. Jest to szczególnie ważne w przypadku maszyn, których zakup jest będzie generował wysokie koszty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl