Gdzie wykupić OC auta?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Kucla4
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:29 kwie 2018, 14:01

29 kwie 2018, 14:04

Gdzie wykupić OC auta?
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

09 maja 2018, 22:46

Dzisiaj jest bardzo dużo ofert takiego ubezpieczenia. Gdzie szukacie najlepszej oferty? Znacie taką porównywarkę ofert oc i ac https://najtaniejuagenta.pl/ ? Można tutaj znaleźć ciekawe oferty ubezpieczeń i porównać je ze sobą. Jak myślicie, ile kosztuje dobre ubezpieczenie?
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

10 maja 2018, 08:31

Nie wiem, ale chyba warto byłoby przejrzeć oferty firm i je porównać
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

15 maja 2018, 15:34

Ja wybrałam ofertę firmy https://www.gothaer.pl/ W odróżnieniu od innych ubezpieczeń, podejmując decyzję o wyborze oferty dotyczącej ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych podstawowym czynnikiem może być wysokość składki. Jest tak dlatego, że zakłady ubezpieczeń oferują identyczny produkt, którego warunki precyzyjnie opisane są w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Nie ma tutaj zatem różnic w treści umowy, zakłady ubezpieczeń mogą konkurować jedynie ceną oraz przynajmniej teoretycznie jakością obsługi osób poszkodowanych przez ubezpieczonego sprawce. Do wyjątków należą zakłady ubezpieczeń, które oferują wyższe od minimalnych sumy gwarancyjne lub dodatkowe w formie pewnego „bonusa" usługi typu assistance, co może również przekonywać do wyboru oferty takiego ubezpieczyciela. Przy podejmowaniu decyzji o zawarciu umowy istotnym czynnikiem pozostaje również sposób likwidacji szkód z ubezpieczenia OC, bowiem trzeba pamiętać, że poszkodowany może zwrócić się ze swoimi roszczeniami nie tylko do zakładu ubezpieczeń, ale również bezpośrednio do samego sprawcy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl