Zamek do sejfu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

04 lip 2017, 08:34

Jak mój znajomy kupował sejf to zastanawiał się jeszcze nad zamkiem biometrycznym czyli takim, który sczytuje linie papilarne. Oczywiście są jeszcze zamki łączone czyli na przykład takie biometryczne z elektronicznym, elektroniczny z kluczowym albo kluczowy z mechanicznie szyfrowanym. Z tego co wiem mój kolega jednak zrezygnował z biometrycznego. Chciał aby jednak większa ilość osób miała dostęp do tej skrytki. A swój sejf kupił na https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe . I wydaje się z niej zadowolony. Chyba także trzyma tam dokumenty. Mówi, że ostatnio powiększyła się ilość tak zwanych szpiegów korporacyjnych. Nawet nie wiedziałem, że w Polsce takie osoby są. Wiecie wcześniej myślałem, że to jednak jest fikcja. Ale nie takie osoby są i przechwytują ważne informacje w firmach. Czasem dzięki nim rozgrywa się jaka firma wygra przetarg. A to są przecież bardzo duże pieniądze. I coraz więcej osób decyduje się na to aby swoje dokumenty trzymać w sejfach.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

15 maja 2018, 17:03

Zamek w sejfie mi się popsuł. :/ Nie wiem co robić! Czy jesteście w stanie polecić firmę, która rozwiąże z nim kłopot?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl