Pomocy, szukam specjalisty w marketingu!

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

26 lut 2018, 18:19

Hej, mam pytanie prowadzę szkołę jezykową i dla reklamy, potrzebuje jakiegoś dobrego specjalisty z dziedziny marketingu, a mianowicie chodzi mi o marketing szeptany, możecie cos polecić? Dzięki!
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

30 mar 2018, 16:37

A nie lepiej zdecydować się na mailing? Do stworzenia profesjonalnej wiadomości email wystarczy tylko przygotowana treść. Z kolei do stworzenia typowego mailingu czy newslettera potrzebny Ci będzie zestaw obrazków, które chcesz w niej umieścić oraz kod HTML. Nie musisz mieć super zaawansowanego zespołu IT, żeby to zrobić. Nie musisz projektować skomplikowanych animacji, bo programy pocztowe mogą tego nie wyświetlić. Nie musisz tworzyć dodatkowych aplikacji, bo programy pocztowe tego nie wyświetlą. Działaj w myśl zasady „It’s simple - keep it simple!” A jeżeli chodzi o odbiorców to skorzystaj z bazy https://www.infobrokering.com.pl/wojewo ... zowieckie/
Awatar użytkownika
4ubezp
Posty:1
Rejestracja:06 kwie 2018, 12:26
Lokalizacja:szczecin

06 kwie 2018, 12:33

Podstawą jest dobrze zoptymalizowana strona. Meiling czy marketing szeptany po skończeniu płatności przestaje generować klientów, a dobra strona ma szanse w walce o klienta.
Sprawdź [url]htpp://4ubezpieczenia.pl[/url]
Awatar użytkownika
barca223
Posty:1
Rejestracja:18 kwie 2018, 07:56

18 kwie 2018, 07:57

Tylko ile teraz taki specjalista w marketingu kosztuje bo słyszałem że ceny są bardzo wysokie teraz jak chodzi o pracowników

___________________________________
http://financialrepublic.co.uk/uslugi-b ... we-londyn/
jlondon
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:16 maja 2018, 12:16

16 maja 2018, 12:26

Ja bym raczej szukał całej firmy, która się w tym specjalizuje, a nie jednej osoby.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl