wanna z hydromasażem

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

06 sty 2017, 17:20

Pytanie do właścicieli wanien z hydromasażem - jak oceniacie swój zakup? Chciałem wymienić swoją dotychczasową wannę i zafundować w domu trochę luksusu, ale nie wiem który model wybrać. W sklepie, w którym zawsze robię zakupy jest ich sporo http://obi.pl/decom/category/%c5%81azie ... %bcem/1241. Jakieś sugestie?
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

12 sty 2017, 16:12

ja miałam kiedy taką wannę i szczerze to cieszę się, że się jej pozbyłam.
hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

12 lip 2017, 15:13

Co do samych dodatków do domu to możesz sobie jeszcze zobaczyć co nowego jest w biedronce, bo na stronie gazetkonosz.pl jest świeża gazetka biedronka i właśnie na pierwszej stronie pokazują dodatki do łazienki. Może się na coś skusisz :)
adoniss
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 maja 2016, 15:42

24 gru 2017, 12:11

Ja ostatnio kupiłem taką wannę z hydromasażem :) Chcieliśmy z żoną tylko odświeżyć naszą łazienkę, której daleko było do nowoczesnego pomieszczenia. Teraz mamy piękną wannę, która ozdabia środek łazienki. Na ścianie wisi telewizor przeznaczony do łazienki, który kupiliśmy na https://www.aquasound.pl/ :) Dla mnie był to strzał w dziesiątkę, bo nie ma nic piękniejszego, niż oglądanie ulubionego programu podczas wieczornej kąpieli. Szczerze mówiąc, to było moje największe marzenie :D
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

17 maja 2018, 21:47

W naszej łazience od kilku miesięcy dumnie stoi wanna wolnostojąca z hydromasażem i powiem Ci, że jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie ma nic lepszego niż położyć się w takiej wannie po całym, męczącym dniu pracy, naprawdę ;) Na początku wahaliśmy się pomiędzy taką właśnie wanną, a prysznicem, i możemy powiedzieć, że absolutnie nie żałujemy naszego wyboru ;) I na pewno nigdy już nie zamienilibyśmy tej wanny na taką zwykłą, bez funkcji hydromasażu :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl