Szkolenia na Pomorzu

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

30 lis 2017, 14:52

Hej
Chciałbym założyć wątek w którym moglibyśmy wymienić się naszymi doświadczeniami z organizacji szkoleń na Pomorzu. Sam robiłem szkolenia w Szczecinie (niestety mało ciekawych obiektów) i w Ustce (tu już znacznie lepiej, a właściwie jedno ulubione miejsce tj. Grand Lubicz www.grandlubicz.pl). Fajny hotel na zorganizowanie konferencji, a do tego w obiekcie jest spa, co może działać jako wabik na potencjalnych gości.

Z jakich miejsc wy korzystacie? :)))
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 maja 2018, 22:49

Właśnie przeszukiwałam internet w poszukiwaniu informacji na temat sal konferencyjnych. Mam do zorganizowania spotkanie na 100 osób i szukam komfortu, profesjonalizmu i zaplecza technicznego, które umożliwi mi przeprowadzenie bezproblemowo bloku dziesięciu projekcji. Przy okazji zależy mi niewielkim bufecie i możliwie wysokim poziomie kameralności. Sprawdziłam http://www.hotel-lubicz.pl i podoba mi się niezmiernie możliwość zorganizowania dla najważniejszych gości pobytu, w cenie którego znajdują się ekskluzywne atrakcje wellness&spa. Ta lokalizacja wydaje mi się być najbardziej kuszącą. Ktoś zechce podzielić się swoją opinią na temat Hotelu Lubicz? Po zapoznaniu się z ofertą jestem pewna, że to miejsce stanie na wysokości zadania.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl