Rozwój firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

29 gru 2017, 05:33

Tak sobie rozważam różne strategie pod swoją firmę i zastanawiam się jak rozpropagować działalność w necie (biznes internetowy). Ważne są reklamy google co by przy wyszukiwaniu pojawiać się w rekordach i reklamach ale także i banery promocyjne żeby grafika robiła wrażenie na klientach. Nie wiem czy dobrze myślę, zwłaszcza, że niesie to za sobą konkretne zobowiązania finansowe stąd proszę o jakieś nakierowanie ewentualne.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

11 sty 2018, 12:41

Czasem widzimy, że forma już się nie rozwija i nie widzimy pola gdzie by mogła się ona u nas w kraju rozwinąć. Moim zdaniem to jest własnie ten czas kiedy firma powinna poszerzyć swoją działalność i wejść na jakiś rynek zagraniczny. A z tego co wiem to na pewno w tym mogą pomóc specjaliści z tmf-group Zajmują się tam oni miedzy innymi sługami w zakresie finansów, prawa czy też obsługi kadr i płac. Znają także tamtejszy rynek i konsumentów. Dzięki czemu można swoją usługę dopasować do faktycznych zapotrzebowań danego kraju.
Franek
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:14 lis 2017, 09:04

12 sty 2018, 12:54

Jeśli chcesz rozwinąć firmę to musisz sprawdzić tę stronę signum.org.pl Pomagają firmom pozyskać dotację z Unii, a teraz prowadzą do tego audyt wzorniczy który ma wskazać m.in jakie działania podjąć, żeby się rozwijać i opracować strategię. Moim zdaniem super opcja!
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

24 sty 2018, 20:41

Opłaca się również korzystać z wielu rozwiązań, jakie są dostępne dla firm. Tutaj wfirma.pl bardzo szybko wygenerujecie jednolity plik kontrolny swojej firmy. Jest to dobre narzędzie, z którego korzysta wiele firm. Umożliwia ono także samodzielne prowadzenie księgowości. Warto z tego korzystać.
Serafina
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:26 sty 2018, 13:12

13 lut 2018, 10:18

Na rozwój firmy pozytywny wpływ ma jej wizerunek głównie w sieci gdzie liczba odbiorców jest bardzo duża. Warto postawić na dobrą stronę z wyróżniającym się logotypem i kolorystyką, ponadto warto pomyśleć o plakatach i wizytówkach a także odpowiedniej reklamie. Jeśli nie macie pomysłu i nie wiecie jak się za to zabrać powierzcie zadanie profesjonalistą . Oni Wam na pewno pomogą stworzyć coś oryginalnego
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 maja 2018, 09:20

Mi bardzo spodobał się artykuł, który znalazłem na stronie monevia.pl Mnóstwo ludzi otwiera dziś własne firmy, jednak badania dowodzą, że zdecydowana większość takich mikrobiznesów nie utrzymuje się nawet przez 5 lat. Większość start-upów upada w ciągu 3 lat od zarejestrowania działalności. Wszystko to dzieje się dlatego, że początkujący przedsiębiorcy nie wiedzą jak rozwijać swoją firmę i co zrobić, by utrzymać jej stały rozwój. Jeśli nasz pomysł na firmę jest dobry, na samym początku czeka nas tak zwana faza szybkiego wzrostu. Taki intensywny wzrost przedsiębiorstwa, to bardzo trudny okres, nawet dla przedsiębiorców z większym doświadczeniem, największym wyzwaniem jest prowadzenie firmy w taki sposób, by ten wysoki wzrost utrzymać jak najdłużej. Niestety, udaje się to zaledwie garstce początkujących biznesmenów. Ponad połowa małych firm upada jeszcze przed piątymi urodzinami. To bardzo przykre, w końcu dla wielu z tych osób prowadzenie własnej firmy było prawdziwym marzeniem.
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

11 maja 2018, 20:43

Żeby się rozwijać warto inwestować w reklamę, bo to zwiększa ilośc klientów. Fajne są takie gadżety reklamowe - izisport.pl nie trzeba dużej ilości zamawiać, można na przykład 50 sztuk na start
frank
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:18 kwie 2018, 20:28

27 maja 2018, 10:28

Super sprawa jak firma wam się rozwija, ja tak miałem i mega mnie to motywowało. Jednak różnie to już bywa w biznesie i nie zawsze jest tak super. Gdy sprawy toczą się nie po naszej myśli trzeba jakoś rozwiązać tą sytuacje. Pomóc wam może w tym firma http://www.glc.pl/audyt oferująca między innymi audyt sprawozdań finansowych. Dzięki temu będziecie mogli dojść, tzn zrobi to za was firm GLC co jest nie tak w finansach firmy. Sprawdza się to szczególnie w większych jednostkach gdzie nie jest łatwo znaleźć błedy w finansach firmy
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

02 wrz 2018, 13:13

Jeżeli chcesz rozwijać swoją firmę i potrzebujesz do tego również odpowiedniego sprzętu to polecam zwrócić uwagę na opcję i-leasingu która dodatkowo pozwoli Ci w odpowiednio dopasowanych ratach korzystać ze sprzętu jaki tylko będzie potrzeby do realizacji projektów.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

24 wrz 2018, 23:56

Rozwój naszego start upu miał miejsce dzięki współpracy ze specjalistami z Investment Magnet. Ich domeną jest wsparcie startupów z zakresu z obszarów technologii i Internetu, o czym pozytywnie przekonaliśmy się sami. Ich współpraca z funduszami inwestycyjnymi pozwoliła na organizację finansowania, które było konieczne dla dalszego rozwoju.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl