Grupowe zakupy.

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Szefunio
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:02 cze 2010, 01:01

03 cze 2010, 06:54

Ostatnio zauważyłem, przynajmniej w prasie jest to mocno "pompowane", że pojawił się trend na zakładanie serwisów umożliwiający internautom grupowe zakupy.
Czytałem, że w Stanach jest to mocno popularne, jednakże ciekaw jestem jak to się będzie dotyczyło polskich realiów.
Awatar użytkownika
jackx
Posty:3
Rejestracja:07 cze 2010, 22:20

08 cze 2010, 22:54

Na niektórych forach widziałem u nas widziałem tego typu akcję, tyle, że raczej nikt tego nie organizował dla własnych zysków poza zdobyciem towaru dla siebie w niższej cenie.
Szefunio, mógłbyś zapodać jakieś linki do przykładowych serwisów?
Awatar użytkownika
Prezes
Posty:9
Rejestracja:22 cze 2010, 00:59

22 cze 2010, 01:40

Jeśli jest popyt to jest podaż.
Przede wszystkim takie oferty stanowią bardziej promocję i reklamę, pokazanie że taka oferta istnieje na rynku aniżeli na zysk.
A linki mógłbyś zapodać.
Awatar użytkownika
Szefunio
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:02 cze 2010, 01:01

23 cze 2010, 16:41

M.in. gruper.pl
lub też CityDeal.pl - który został przejęty przez największą tego rodzaju firmę amerykańską groupon.com, który działa też jako groupon.pl
Awatar użytkownika
MarcoPolo
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2010, 03:07

24 cze 2010, 07:17

Przyznam, że sam ostatnio skorzystałem z CityDeal w moim mieście.
Ciekawy pomysł i sądzę, że może się przyjąć na polskim rynku, szczególnie że Polacy są chwytliwi na różnego rodzaju promocje.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl