"Walka o klienta...", "Jak złowić firmę by chciała płacić...

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
tadzio21
Posty:1
Rejestracja:02 sie 2010, 16:25

02 sie 2010, 16:37

Przemierzyłem sporo miejsc w nadziei, że znajdę coś, co dla mnie jako zainteresowanego wylansowaniem nowej własnej "marki" albo raczej wylansowaniem świeżej, nowej firmy w Internecie mogłoby okazać się w miarę korzystne ale niestety - poza obietnicami w stylu "wypromujemy cię za darmo"
albo za 1,00 netto przez pierwsze 6 miesięcy - niczego sensownego nie znalazłem. W końcu, zdesperowany i zrezygnowany - znajduję (w GOOGLE) gdzieś na 285 miejscu coś takiego: http://www.polkatfirm.pl Portal Informacji i Biznesu. Wchodzę tam, klikam tu i ówdzie i uderza mnie zarówno spójność treści w ofercie jak i żelazna konsekwencja argumentów, które tylko "głupka" nie zdołałyby przekonać, że warto spróbować. Było tam również wzorem POTENTATÓW - "za darmo" - to taka dość irytująca ściema (ale rozumiem dlaczego akurat tak...) lecz uzasadnione (to za darmo) w taki sposób, że po chwili złośliwego myślenia o ściemie, zdecydowałem bliżej przyjrzeć się temu co tam "obiecują". Wlazłem sobie (dzięki niezłej
nawigacji) na jeden z serwisów o obco brzmiącej nazwie EMARHOUSE http://www.emarhouse.pl- dedykowany zapewne dla firm zainteresowanych handlem internetowym i zdziwienie - prościutko, czyściutko (choć dość pusto bo to raczej nie dawno powstała stronka), i całkiem inaczej
- jakoś tak w stylu gazety THE TIMES (to archaiczne logo z jakimś tam pałacykiem). Naprawdę byłem pod wrażeniem bo wszystko tam było zupełnie inaczej (bez tego całego zgiełku z przerostem formy nad treścią i porażającego chaosu w informacjach) niż w INTERII, ONECIE, WP, PANORAMIE FIRM, ŻÓŁTYCH STRONACH czy jakichś tam FIRMACH.NET z nie najładniejszą panienką z założonymi rękoma w tle strony. Od kilku dni walczę z myślami czy dać się skusić i płacić tym z pod szyldu POLKATFIRM aż 100 PLN za niezłe konto do reklamy, za własną wprawdzie dość ubogą witrynkę CMS www z niezależnym adresem lub, za własny i gotowy od natychmiast do pracy e-sklep (też dość prosty i ubogi w bajery) + konto do handlu internetowego w całkiem nieźle wypozycjonowanym serwisie EMARHOUSE gdzie dają prawie nieograniczoną ilość pozycji na handel w listach produktowych. Polecam ten portal wszystkim szukającym czegoś co ma sens i choć nikt prawie ich nie zna, to na pewno za niedługo będzie o "nich" głośno - idą ludzie przebojem do przodu i to mi się tam spodobało bo to szansa, że moją małą firemkę też popchną by było ją widać...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl