Alkomat zarobkowy Alcospot

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Gooraal
Posty:2
Rejestracja:20 sie 2010, 21:13

20 sie 2010, 21:46

Witam Mam do sprzedania alkomaty zarobkowe. Zakupilem je 5 miesiący temu za kwotę ok. 3400zł zainwestowane pieniądze zwróciły mi się. Automaty bardzo są bardzo estetyczne i pasują do praktycznie każdego klubu/baru. Posiadają wyświetlacze na których pokazuje się wynik pomiaru ilości % we krwi (do trzeciego miejsca po przecinku) znajdują się tam także 3 minki ( tj :) , :| oraz :( ) które podświetlają się zależnie od otrzymanego wyniku Są praktycznie bezobsługowe, jedyne „koszty eksploatacyjne” to : słomki (najzwyklejsze dostępne w każdym sklepie koszt max 2 zł za 100 szt.) oraz kalibracja (raz na 6-7 miesięcy koszt ok. 200 zł) . Sprzedaję tylko z tego powodu, że dostałem ciekawą ofertę pracy za granicą i niestety na dniach będę musiał wyjechać nie wiem na jak długo.
Z racji tego, że pracuję najlepiej kontakt telefoniczny : 889120870 ew. mail gooraal@op.pl
Cena 900 zł za jeden automat do negocjacji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pierwsze zdjęcie pokazuje sam automat natomiast 3 kolejne zdjęcia pokazują szablony z automatów. Zainteresowanym mogę na życzenie wysłać fotki na maila.
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Gooraal
Posty:2
Rejestracja:20 sie 2010, 21:13

20 sie 2010, 21:53

Przepraszam jestem nowy na forum i źle wkleilem zdjęcia http://img805.imageshack.us/g/alcospotblues8.jpg/ <- link do mini galerii
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl