Ciekawa reklama w logistyce, kampania La Salle

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
on1982
Posty:7
Rejestracja:17 wrz 2010, 09:32

17 wrz 2010, 09:51

Hej

Zajmuje się na co dzień logistyką i jestem zarejestrowany w niektórych systemach.
Ostatnio zaskoczyła mnie reklama, którą dostałem na maila od właściwie kluczowej firmy logistycznej La Salle.

Dostałem mailing z jakimś dziwnym filmikiem, dla zainteresowanych znajduje się on tutaj:

Czy ktoś wie o co chodzi w tej reklamie? Pewnie pojawi się jakaś druga część tej reklamówki, ale to jest dość dziwna forma promocji jak na firmę logistyczną, więc jeśli ktoś zna szczegóły, to będę wdzięczny za info.

pozdr.
Awatar użytkownika
Aramii
Posty:1
Rejestracja:08 paź 2010, 12:45

08 paź 2010, 12:50

To kampania promocyjna firmy Jones Lang LaSalle, która otworzyła nowy portal-wyszukiwarkę powierzchni magazynowej!
Awatar użytkownika
Saab
Posty:2
Rejestracja:08 paź 2010, 14:05

08 paź 2010, 14:09

Również widziałem portal magazyny.pl - bardzo fajny.Wyszukiwarka naprawdę dobra, a ponadto na stronie jest sporo interesujących i ważnych informacji dla nas logistyków i nie tylko. A kampania La Salle swoją drogą interesująca - zgadzam się.
Awatar użytkownika
raf
Posty:4
Rejestracja:26 paź 2010, 10:47

10 lis 2010, 10:47

W końcu jakaś porządna wyszukiwarka powierzchni komercyjnych do wynajęcia! Dotychczas branża była skazana na ogłoszenia na gumtree, czy w lokalnej prasie, ogłoszenia, które zwykle szybko stawały się nieaktualne. Gratuluję pomysłu na http://magazyny.pl
Romek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:05 sie 2011, 10:38

05 sie 2011, 10:48

Witam
Uzupełniając Wasze wypowiedzi chciałbym polecić ofertę Firmy Jartom. Na stronie http://www.jartom.pl znajduje się rozbudowana wyszukiwarka, dzięki której można z łatwością znaleźć wolne powierzchnie magazynowe na terenie całego kraju. Firma za darmo pomaga w negocjacji czynszu!
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl