Trzeba się ciągle doszkalać?

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

21 lut 2018, 10:22

Myślicie, że to jest sekret udanego biznesu?
Zastanawiam się jak to jest z tym dokładniej. No i czy nie wystarczy, że jakiejś umiejętności nauczymy się raz?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

04 lip 2018, 10:56

Moim zdaniem nieustanny rozwój, to jeden z najważniejszych kroków, które warto wykonać, aby osiągnąć sukces w postaci dobrze prosperującego biznesu. Bez względu na to z jaką branżą masz do czynienia na co dzień, poszerzanie swojej wiedzy w jego zakresie może przynieść ci bardzo wiele korzyści jak np. oszczędności czy większa ilość klientów lub partnerów biznesowych. Szeroki zakres wiedzy sprawi, że będzie dużo mniej rzeczy, które będą mogły cię zaskoczyć. Nie oszukujmy się, ale prawo i przepisy w Polsce zmieniają się bardzo dynamicznie. Momentami ciężko nadążyć za aktualnie obowiązującymi przepisami, dlatego według mnie każdy właściciel firmy powinien dodatkowo rozszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Ze swojego doświadczenia wiem, że rozwój osobisty, może pomóc nam uniknąć nieprzyjemności lub kar związanych z niedopełnieniem formalności lub obowiązków. Przenosiłem biuro do nowej siedziby i gdyby nie artykuł https://www.biznesowi.pl/zmiana-adresu- ... obowiazki/ totalnie bym zapomniał o przepisaniu adresu firmy w urzędzie. Z pewnością wiązałoby się to z konsekwencjami, które mogłyby narazić mnie na koszty w postaci kary finansowej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl