Wymarzony projekt domu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
sosna
Posty:3
Rejestracja:28 lis 2014, 10:15

28 lis 2014, 10:19

Chyba każdy z nas marzy o swoim mieszkanku czy domu. Wielu z nas ma już nawet wybrany projekt :) Pochwalcie się swoimi wymarzonymi projektami! :)
Moim faworytem są niewielkie domki i zwartej bryle, np. taki http://www.dominanta.pl/projekty-domow/miki-ii. Ładny a jednoszcześnie bardziej energooszczędny ze względu na bryłe :)
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

30 lis 2014, 19:15

Wymarzony projekt domu? Jeszcze nie mam takiego ;-) Jak na razie bardziej istotne jest dla mnie to, z kim będę dzieliła te cztery kąty.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

15 gru 2014, 15:25

Ja też jeszcze nie mam. Ale na pewno chcę mieć sypialnię art deco, bo na homebook.pl znalazłam bardzo fajne pomysły jak się urządzić w tym stylu.
demol
Użytkownik
Posty:212
Rejestracja:28 sie 2013, 13:02

24 gru 2014, 12:58

Witaj Sosna . Podoba mi się ten projekt, siwy klinkier, drewniane imitacje. W tym odcieniu z drewna altanka nieopodal domu, w komponowana w zieleń ogrodu - pomyśl nad tym.Już na etapie projektu domu, myśleć trzeba o funkcjonalnym ogrodzie, małej architekturze, roślinności.
Awatar użytkownika
truebeef
Posty:1
Rejestracja:05 lip 2018, 13:14

05 lip 2018, 13:17

Co prawda to prawda
tatarak
:). Ja natomiast mam w planach urządzenie domu w stylu skandynawskim. Nie wiem jak wam ale mi te akcesoria domowe do salonu bardzo odpowiadają.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl