Busem do Holandii, Belgii, Niemiec i Luksemburga

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

gasiorek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:17 mar 2013, 23:25

11 lip 2013, 12:57

Po Europie warto korzystać z ofert przewozu osób busami. Zwłaszcza przewozy do Niemiec, Belgii czy Holandii są najkorzystniejsze, cenowo, czasowo i terminowo. Korzystam z tych przewozów z Poznania od kilku miesięcy i ze zdziwieniem stwierdzam, że w przypadku tych krajów , nawet korzystniejsze od samolotów. Zwłaszcza, że można też wykorzystywać luksusowe samochody dla VIPów.
hekt00r
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:13 lip 2016, 12:42

31 maja 2018, 21:31

Ja korzystam z usług sprawdzonych przewoźników i odkąd trafiłam na bardzo dobrą firmę transportową to jeżdżę z nimi.Busy z Niemiec do Polski są bardzo wygodne i zawsze mogę liczyć na wysoki komfort podróży co dla mnie jest bardzo ważne. Poza tym można też tam skorzystać z transportu pod wybrany adres, co jest bardzo dobrą opcją dla osób jadących za granicę po raz pierwszy.
Luna077
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:17 lis 2017, 18:27

19 cze 2018, 21:04

Busy są obecnie chyba najbardziej korzystną formą transportu i większość osób właśnie na nie sie decyduje. Przede wszystkim dlatego, że jest to tani środek transportu (http://www.ekspresbus.pl/do-berlina). Cena to nawet 85 zł, więc tyle co czasami kosztują przewozy wewnątrz kraju. Do tego pełne ubezpieczenie firmy przewozowej gwarantuje, że podróż będzie bezpieczna i nie trzeba się o nic martwić. A sam bilet można wykupić wcześniej albo przez internet albo zarezerwować telefonicznie.
mari22
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:06 lip 2018, 08:58

06 lip 2018, 08:59

Jak ostatnio jechałem do Holandii do pracy to trafiłem na bardzo dobra firmę przewozową. Była szybka i bardzo tania.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

09 lip 2018, 18:40

Pomysł na taką wycieczkę brzmi ciekawie. Pewnie długo będzie trwać ta podróż? A masz kupioną już torbę lub walizkę? Ostatnio moja siostra szukała czegoś odpowiedniego dla siebie i fajne propozycje widziała tutaj https://sklep.solier.pl . Możesz się też tam rozejrzeć, może znajdziesz coś dla siebie...
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl