Buty na jesień

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

29 sie 2013, 19:14

Jakie buty na jesień planujecie kupić?
Na allani jest sporo fajnych modeli i powiem szczerze, że na razie nie mam pojęcia, na co się zdecydować.
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

31 sie 2014, 10:48

Ja kupiłam w Deichmanie botki, ale niestety rozwaliły mi się po tygodniu ich noszenia. Nie polecam tego sklepu!
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

03 wrz 2014, 13:33

Deichmann ma niestety kiepskie jakościowo buty. Lepiej zapłacić trochę więcej i kupić coś porządniejszego.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 sty 2015, 12:27

Ja mam podobnie, nigdy nie oszczędzam na butach. Wolę dołożyć 50 złotych czy nawet 70 i kupić porządne obuwie skórzane niż coś taniego i za 2 miesiącu znowu zmieniać buty i znowu tracić pieniądze. Nieprzemyślane działanie zawsze naraża nas na straty.
exfrom
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:17 sty 2015, 01:17

17 sty 2015, 01:19

lepiej od razu kupić na zimę ;)
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

06 lip 2018, 09:07

Do jesieni jeszcze trochę daleko, ale czasami warto jest skorzystać z letnich wyprzedaży i kupić takie buty na jesień już teraz, latem ;) Na późniejszą jesień, kiedy już będzie chłodniej, warto kupić jakieś botki lub kozaki, natomiast póki jeszcze będzie ciepło, to dobrze moim zdaniem sprawdzą creepersy, które można zamówić na https://www.renee.pl/creepersy po całkiem niewysokich cenach ;)
mamu
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 maja 2018, 08:07

24 lip 2018, 11:03

Generalnie sezon na buty jest zawsze. Jak nie na zimę to na jesień czy też lato. A kobiety to nigdy nie narzekają na nadmiar butów w swojej szafie ;D Dlatego może warto postawić na biznes związany właśnie z obuwiem? Mnie już interesował hurt obuwia i orientowałam się w cenach i sposobie zamówień. Można nawet wszystko łatwo ogarnąć przez internet ;)
yocoo
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:01 mar 2018, 20:47

27 lip 2018, 10:17

Jeżeli chodzi o ładne buty to polecam Wam ten sklep internetowy https://www.czasnabuty.pl/ Jest tutaj naprawde bardzo szeroki wybór butów na każdą porę roku, warto się zastanowić nad tą ofertą. Znajdziecie tutaj od kapci domowych po buty eleganckie i nie tylko. Zapraszam do sprawdzenia oferty.
Mimi9
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:01 mar 2018, 14:32

13 sie 2018, 14:49

A co sądzicie o trampkach? Ja bardzo lubie tego typu buty. Są mega wygodne, a też pasują do każdej stylizacji. Zaglądnijcie sobie na stronkę https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html i tam pooglądajcie ich propozycje. W tym sklepie możecie liczyć na darmową dostawę i bezproblemowy zwrot do 14 dni
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 sie 2018, 15:30

Uwielbiam jesienne wieczory, gdy mogę zatopić się w łóżku z kubkiem herbaty i książką. Również jesienny krajobraz robi na mnie ogromne wrażenie. Niestety, jest to pora roku, która wymaga od nas sporego zaangażowania w dobór codziennych ubrań. Pogoda potrafi zmienić się w ciągu godziny, przez co zostajemy narażeni na zachorowanie czy przeziębienie. Moim zdaniem jesienne buty powinny być dość ciepłe, jednak także przewiewne. Nie podam ci konkretnego modelu, gdyż to wszystko zależy od budżetu i gustu, ale mogę polecić ci coś co na pewno przyda ci się w domu. Na stronie https://josilq.pl/kategoria-produktu/koce-jedwabne/ znajdziesz przepiękne jedwabne koce, które podczas chłodu i wilgoci panujących na zewnątrz, zapewnią ci komfortowy wypoczynek i ciepło. Jeżeli aktualnie nie potrzebujesz u siebie takiego koca, to myślę, że może być on świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Bez względu na to jaką decyzję podejmiesz, pamiętaj, że dbanie o własną wygodę i zdrowie powinnaś zapewnić sobie w każdym miejscu.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl