Leasing dla firm

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

EFLdoradca
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:21 paź 2010, 19:11

21 paź 2010, 19:45

Witajcie,

Jestem doradcą online Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. Pojawiłem się na tym forum ponieważ razem z Europejskim Funduszem Leasingowym realizuję kampanię informacyjną dla wszystkich właścicieli firm zainteresowanych leasingiem środków trwałych.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania z tym związane lub prowadzicie działalność gospodarczą i zastanawiacie się w jaki sposób można skorzystać z leasingu maszyn i urządzeń zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Jestem do Waszej dyspozycji.
Paweł
Doradca online Europejskiego Funduszu Leasingowego
www.możliwosci.efl.pl
Awatar użytkownika
renka
Posty:9
Rejestracja:08 lis 2010, 12:48

09 lis 2010, 10:24

pytalam sie juz o auto z kartka, ale nurtuje mnie jeszcze pytanie czy nowym firmom leasing tez jest udzielany? na przyklad takim, ktore sa prowadzone przez doswiadczonych przedsiebiorcow.
EFLdoradca
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:21 paź 2010, 19:11

18 lis 2010, 00:34

renka pisze:pytalam sie juz o auto z kartka, ale nurtuje mnie jeszcze pytanie czy nowym firmom leasing tez jest udzielany? na przyklad takim, ktore sa prowadzone przez doswiadczonych przedsiebiorcow.

Witam,
minimalnym okresem prowadzenia własnej działalności gospodarczej aby móc podjąć leasing jest 6 miesięcy.

pozdrawiam,
Paweł
Doradca online Europejskiego Funduszu Leasingowego
www.możliwosci.efl.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl