wyjazdy integracyjne dla poczatkujacych przedsiebiorców?

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Dorota
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 paź 2016, 18:11

08 mar 2018, 21:29

Witam wszystkich,
Mam do czytelników forum prośbę. Otóż zajmuję się nowymi programami w firmie realizującej w hotelach i ośrodkach konferencyjnych różne szkolenia biznesowe, integracyjne i inne dla handlowców (http://www.szkolenia-integracyjne.pl ). No i robimy także wyjazdy konferencyjne i gry strategiczne dla osób prywatnych. No i chcę przekonać mojego szefa, że to miałoby ręce i nogi by zorganizować tego typu symulacje szkoleniowe, gry integracyjne lub też wyjazdy konferencyjne również dla podobnych do poczatkujących start'up'ow. Wtedy pewnie dałabym radę pożenić biznes z hobby ktorym sa nowe technologie startamy z m-rynku. No i stawiam sobie pytanie, jakie szkolenia, a może gry i symulacje lub też konferencje i wyjazdy moglyby być dla nich na tyle fajne że chcieliby pojechać.
Gdyby przypadkiem ktoś miał jakieś pomysły, będę Waszą dłużniczką. To mogą być szkolenia integracyjno - merytoryczne z dowolnej tematyki – jestem otwarta na nawet dziwne propozycje – nasz dział sprzedaży to niebanalni i fajni handlowcy i chętnie załatwią coacha i hotel z sympatyczną salą konferencyjną która nie zrujnuje nikomu portfela.
A może jakaś osoba uczestniczyła w sprawnie zorganizowanych szkoleniach albo wyjazdach z kręgu podobnych zainteresowań – to zarekomendujcie coś . Z mojej perspektywy – to znaczy szkolenie, które faktycznie czegoś uczyło, ale też zakładało różne zespołowe zabawy, gry tematyczne, albo symulacje. Najlepiej gdyby to był wyjazd na przykład do jakiegoś uzdrowiska i miły hotel. Polecacie gdzieś jakiś pakiet ”all inclusive” czyli hotel + szkolenie?
No i miłe będą na koniec jakieś imprezy integracyjne czy tematyczne.
Znacie coś takiego?
A z drugiej strony medalu – może jakieś szkolenia nie sprawdziły się – to także to będzie dla mnie ciekawe.
pozdrawiam Was ;-)
Dla czytelników forum proponuję rabat na haslo BiF24 na zaknięte szkolenia dla pracowników
oraz moje wyjazdy team building w całej Polsce, w dowolnym ośrodku szkoleniowym.
rex90
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:10 lip 2018, 16:10

10 lip 2018, 19:54

Dla początkujących, dla zaawansowanych - myślę że chwila wytchnienia i integracji jest zawsze potrzebna. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl