tablice do biura , jakie ?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

02 cze 2017, 12:47

Witajcie! Jestem w trakcie remontu w biurze, i potrzebuję tablic do pisania takich które mogę potem wstawić na salę konferencyjną . Nie bardzo wiem co wybrać bo mam wyznaczoną na to specjalną przestrzeń. Jak myślicie gdzie najlepiej kupić takie tablice , macie takie miejsce? Wypatrzyłem coś takiego www.tableo.eu dużym plusem jak dla mnie jest to że można zamówić je pod własny projekt. Zamawialiście od nich już ?
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

12 cze 2018, 13:04

My zdecydowaliśmy się w naszym biurze na tablice magnetyczne suchościeralne, które zamówiliśmy sobie na https://tablice-magnetyczne.com/. Tablice są bardzo solidne i starannie wykonane, więc z naszego wyboru jesteśmy jak najbardziej zadowoleni. W firmie jest możliwość zamówienia sobie takich tablic na wymiar, co na pewno w przypadku niektórych biur może okazać się bardzo przydatne ;)
krasni
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:10 lip 2018, 19:26

10 lip 2018, 20:35

przede wszystkim dobrej jakości. Należy sprawdzić producenta a co za tym idzie ścieralność tablic oraz warto zorientować się co do markerów, gąbeczek czyli wszlekiego rodzaju dodatków do tych tablic
mateo
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:11 lip 2018, 12:12

11 lip 2018, 13:02

Zależy jakie macie potrzeby. Jeśli przeprowadzacie szkolenia to z pewnością przyda wam się tablica do sali szkoleniowej.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl