dobre kosmetyki do cery trądzikowej to ...?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

07 cze 2018, 13:31

Witajcie. Czy jesteście w stanie polecic jakieś dobre kosmetyki, które poradzą sobie z typowymi problemami cery tłustej i trądzikowej ? Chodzi mi o takie, które nie zatykaja porów i są bezpieczne ( skóra skłonna do podrażnień ). Z góry dzięki :)
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

13 cze 2018, 19:12

azura a nie próbowałaś dermokosmetyków ? U mnie fajnie się sprawdzają i można je kupić w zasadzie w każdej aptece. Ja też mam dość wrażliw,ą skórę i takie drogeryjne kosmetyki z kiepskim składem tylko ją podrażniały. Trądziku akurat nie mam ale zmagam się z suchą skórą a to też nic fajnego ;/ Dermokosmetyki dają radę :)
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

19 cze 2018, 07:04

ooo olamola a te kosmetyki można też kupić do użytku domowego ? Pytam bo wiem, że moja kosmetyczka ma u siebie w salonie kilka zabiegów z ich wykotzystaniem ( kojarzę nazwę firmy ) i nie sądziłam, że można je też kupić w detalu i samodzielnie uzywać :)
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

03 lip 2018, 19:31

Do cery z problemami to krem Cetaphil PS Lipoaktywny https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/ będzie odpowiedni tak myślę. Jest to specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

11 lip 2018, 18:13

dzięki jeszcze raz za namiary na Eldan Cosmetics :) Kupiłam już mini zestaw na początek i od kilku dni stosuję. Na razie jestem zachwycona. Delikatny zapach, przyjemna konsystencja. Na efekty muszę jeszcze troszkę poczekać ale ok, cierpliwa jestem :)
Awatar użytkownika
beccyg
Posty:1
Rejestracja:11 lip 2018, 19:15

11 lip 2018, 19:16

Musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na składy kosmetyków. Teraz można znaleźć na prawdę dużo naturalnych kosmetyków.
mamu
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:29 maja 2018, 08:07

12 lip 2018, 12:34

Na pewno postawiłabym na kosmetyki naturalne. Te powinny być najlepszym wyborem do chyba każdej cery. Zapoznajcie się z takimi na https://drogerialilaroz.pl ja to zawsze dokładnie czytam opisy, a jak są jakieś bardziej znane to i nawet recenzje i opinie od blogerek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl