W co zainwestować ?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

mateo
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:11 lip 2018, 12:12

11 lip 2018, 13:29

Tylko nieruchomości, jeśli chce się liczyć na jakąś emeryturę.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 lip 2018, 11:39

Na dzień dzisiejszy według mnie jedną z bezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy jest inwestycja w grunty. Sama wyszukuje atrakcyjne oferty sprzedaży ziemi, które następnie negocjuję, a w niektórych przypadkach kupuję. Następnie sprzedaję z zyskiem pod budowę nowego osiedla lub pod budowę domu. W przypadku kupna wartościowego gruntu warto wyposażyć się w urządzenie, dzięki któremu można zdiagnozować jakość podłoża oraz sprawdzić, czy dany grunt nadaje się pod budowę osiedla. Sama w tym celu korzystam z tak zwanej płyty dynamicznej, czyli urządzenia do badania jakości podłoża, na którego temat więcej informacji można znaleźć na stronie plyta-dynamiczna.pl Urządzenie takie pozwala zebrać bardzo precyzyjne informacje na temat zagęszczenia gruntu, które pod wpływem dalszego przetwarzania mogą posłużyć w ocenie jakości określonego terenu.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 lip 2018, 09:15

Panie i Panowie, dzień dobry, witam serdecznie. Przychodzę do Was z takim oto pytaniem – czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w zakresie handlu dziełami sztuki? Myśl ta powoli kiełkuje w mojej głowie. Myślałem, żeby zacząć od uczestnictwa w aukcjach, ogólnego zorientowania się, co i za ile teraz na rynku chodzi. Jakąś tam wiedzę na temat sztuki mam – co prawda nie ekspercką, ale to chyba da się dość szybko nadrobić, gdy będą chęci. Myślałem też o skupowaniu nadających się okazji i próbie wystawienia ich za pośrednictwem DESA Unicum. Jak sobie czytam, to wydaje się to dość proste i wygodne. Na pewno to bardzo uprości wiele rzeczy, poza tym lepiej zawsze mieć opinię prawdziwego eksperta. Niemniej nie chcę, żeby to okazało się jedynie drogim hobby albo słomianym zapałem, dlatego wolałby zasięgnąć rady bardziej doświadczonych. Warto inwestować?
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

20 lip 2018, 22:15

Warto i to bardzo - tu. Redbraces - Polski biznes oparty na arbitrażu. Obecnie faza prelaunch, wejście za 50 $ ale scaner już działa i można zarabiać. Na dniach wprowadzone ' boty ' - czyli będzie za Ciebie zarabiać automat. Najmniejszy i najtańszy zarobi dla Ciebie ok. 3 do 5 % dziennie. Czyli zależnie od wyboru bota będziesz zarabiać od 50 do nawet 140 % miesięcznie. Plus dodatkowe dochody z budowy grupy jeśli ktoś zechce. To obecnie najbardziej dochodowy biznes.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

23 paź 2018, 11:13

W swojej firmie na pewno takze warto zastosowac najnowsze rozwiazania i systemy. Wiem, ze takie systemy moga byc nam bardzo przydatne. Sprawdzone systemy i aplikacje dla firm beda bardzo pomocne.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

23 paź 2018, 11:54

Pomocna to jest prosta wiedza - gdzie inwestować i ile z tego się wyciągnie. Tym się zajmuje i to wystarcza aby mieć pełną niezależność finansową.
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

16 lis 2018, 21:28

Ja ostatnio czytam o bukmacherce - https://sts-bukmacher.pl. Co prawda daleko temu do klasycznego inwestowania, jednak mimo wszystko gdy mamy do zainwestowania mały kapitał, to ciężko znaleźć coś konkurencyjnego. Tylko jaak w przypadku kaążdych inwestycji trzeba być ostrożnym ;)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

16 lis 2018, 21:51

W/g wielu osób to bardzo dobry sposób żeby stracić. Ale każdy ma wybór i ma prawo robić co chce. Nie mniej są 100 % bezpieczne inwestycje więc po co ryzykować.
EmKa
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:01 lut 2016, 10:28

18 lis 2018, 13:12

Dobrą inwestycją może być franczyza i biznes z większym partnerem, który nauczy Cię biznesu https://cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

19 lis 2018, 11:32

Milion zł - to suma która pozwala na budowę domu, czy zakup mieszkania i wiele innych rzeczy. Aby ją zarobić w necie potrzeba dużo czasu i pracy. Były i nadal są możliwości osiągnięcia tej sumy i to bez żadnego polecania biznesu itp.
Start-apy firm technologicznych i ich akcje w końcowej fazie wejścia na giełdy generują te dochody. Obecnie jedną z tych co może wygenerować ten dochód jest firma Solargroup. [ firma która już produkuje i sprzedaje swe produkty ] Tu inwestycja nawet 50 $ w ratach wygeneruje Ci minimum 500 tys zł [ akcji możesz kupić ile chcesz, i już tak dla pewności - to mój 2 start-ap, zainteresowanym mogę pokazać ile zarobiłem na pierwszym ] Zapewniam wszelkie szczegóły, pomoc na starcie. [ kontakt pracapewna@gmail.com ]
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl