Salon manicure

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

weris
Użytkownik
Posty:44
Rejestracja:28 mar 2017, 18:14

11 cze 2018, 17:42

Chciałabym otworzyć własny salon manicure. Póki co maluję paznokcie w domu, w zasadzie jestem samoukiem. Chciałabym zapisać się na jakieś szkolenie z manicure i dopiero wtedy otworzyć salon. Gdzie najlepiej udać się na takie szkolenie?
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

04 lip 2018, 19:29

Bardzo dobre kursy organizuje Beauty Lux. Nie wiem jaki konkretnie kurs Cię interesuje, bo możesz zapisać się na jeden taki całościowy z paznokci albo na różne poszczególne, możesz wybrać sobie takie, które Cię zainteresują.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

09 lip 2018, 12:36

Jak już otworzysz swój salon to pamiętaj o nowym prawie o danych osobowych.... Najlepiej od razu zatrudnij sobie firmę, która wytłumaczy Ci jak ma to wszystko funkcjonować. Ja w swoim salonie miałam audyt robiony przez https://przepisy-rodo.pl/
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

19 lip 2018, 14:54

Fajnym rozwiązaniem jest wystawienie automatów ze zdrową żywnością. Dla przykładu zobacz ofertę jaką posiada firma https://ebakalland.pl/pestki-dyni.html Mi najbardziej smakują przekąski jak np. suszone owoce czy pestki dyni. Każdy kojarzy automaty, ze słodkimi napojami gazowanymi, jedzeniem oraz przekąskami. Jednak w związku z coraz większą modą na zdrową żywność musiały się w końcu pojawić podobne automaty z jedzeniem ekologicznym. Myślę, że tego typu urządzenie może umilić czas twoim klientkom podczas oczekiwania na zabieg kosmetyczny lub podczas trwania jednego z nich, kiedy będą mogły sobie pozwolić na zjedzenie czegoś pożywnego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl