Jak mądrze wybrać pożyczkę?

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Mynia
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:14 maja 2015, 10:10

10 cze 2015, 10:20

Trochę płytki artykuł jak na firmę pożyczkową. Dużym plusem jest, że należycie do Związku Firm Pożyczkowych, ale przecież to nie wszystko. Samo to nie gwarantuje, że jesteście najtańsi czy pod jakimś kątem najlepsi. Ludzi interesują głównie koszty. Zobaczcie pierwsze lepsze forum i tam o czym jest dyskusja. Interesuje ich kto tańszy, kto daje za darmo, kto szybciej, ale nikt nie patrzy na przynależność.
Zareklamowaliście na blogu swoją ofertę i nic więcej. A swoją drogą oferty jakiejś szczególnej nie macie bo nawet nie ma promocyjnej pierwszej chwilówki bez odsetek.... co już jest normą u wielu firm.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

24 lip 2018, 14:43

W pierwszej kolejności warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno potrzebujemy kredytu. Jeżeli odpowiedź jest jednoznaczna, to polecam ci przejrzeć dostępne na rynku oferty i porównać je ze sobą. Ja korzystam z bardzo wygodnej i atrakcyjnej oferty banku Santander - https://www.santanderconsumer.pl/kredyt ... omu,4.html Kredyt załatwiłem w bardzo krótkim czasie, nie ruszając się sprzed telewizora. Pieniądze miałem na koncie już tego samego dnia, co niewątpliwie jest wielkim plusem, gdyż nawet w krytycznych sytuacjach, możemy w bardzo szybki sposób uzyskać potrzebne nam środki finansowe.
Awatar użytkownika
czaro34
Posty:1
Rejestracja:24 lip 2018, 14:33

25 lip 2018, 10:01

Uważam, że najlepiej to jej nie brać. Przez takie coś można mieć naprawdę poważne problemy.
____
legalny bukmacher
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 sie 2018, 18:56

Według mnie w pierwszej kolejności powinnaś określić jaka kwota oraz okres kredytowania cię interesuje. Następnie warto przejrzeć dostępne na rynku oferty kredytów gotówkowych. Wiele ludzi twierdzi, że o pożyczkę najlepiej starać się w swoim banku, osobiście popieram to zdanie, gdyż posiadam konto w banku BZWBK i to też w nim wzięłam kredyt, który okazał się dla mnie najatrakcyjniejszy. Jego szczegóły znajdziesz na stronie https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-go ... wkowy.html
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl