Chcesz zainwestować w sprawdzony biznes ?

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
pawlo37
Posty:1
Rejestracja:27 cze 2018, 13:48

27 cze 2018, 13:52

Pewna inwestycja z 1% stopą zwrotu dziennie. Chcesz do mnie dołączyć daj znać a poprowadzę Ciebie krok po kroku.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

28 cze 2018, 07:23

Dodatkowy stały dochód dla każdej osoby, przy minimum pracy. Zarabiasz na platformie społecznościowej, podobnej do facebooka czy futu... Dowolna inwestycja, począwszy od nawet 10 $ będzie Ci generować co miesiąc coraz wyższy dochód. Średni dochód dzienny to 1 %. Możesz dorobić od tysiąca do kilku tys zł miesięcznie. Wszelkie informacje na stronie oraz na stronie głównej w j. polskim. https://biznesinwestycje.pl.tl/Alter-Ne ... nes-.-.htm
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

25 lip 2018, 12:25

Według mnie w dzisiejszych czasach, jeśli posiadamy sporą gotówkę, to powinniśmy rozważyć inwestycję w nieruchomości. Z roku na rok rynek ten bardzo dynamicznie się rozwija, a co za tym idzie ceny mieszkań rosną, a popyt jest wciąż na tym samym wysokim poziomie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto byłoby się wybrać na ogólnopolskie targi mieszkaniowe, które odbędą się w we Wrocławiu - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/ dzięki temu, poznasz najnowsze trendy w budownictwie, a także najbardziej atrakcyjne rejony inwestycyjne.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

29 mar 2019, 01:59

Wiadomo że jedneym z najlepszych sposobow na inwestycje są nieruchomości. Kupilem ostatnio w krakowie mieszkanie na nowej hucie. Zgłosiłem sie do biura abc dom i przedstawili mi swietne oferty
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl