kurierzy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

maryla75
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 lis 2017, 12:52

13 lip 2018, 13:36

jakie macie doświadczenia z firmami kurierskimi? Zadowoloeni jestescie z usług kurierskich? Mak wyglada dostarczenie przesyłkem w momencie kiedy adresata nie ma w domu?
Agula1
Użytkownik
Posty:38
Rejestracja:20 lut 2018, 13:10

14 lip 2018, 22:24

Ja jestem dużo bardziej zadowolona jak przeszłam na współpracę z brokerem kurierskim Sendit, chociaż nie musiałam żadnej umowy podpisywać. Tylko konto się na ich stronie zakłada, generuje etykietę, opłaca i nawet kurier z domu może odebrać. Szybko i wygodnie i ceny mają niższe niż jakaś firma kurierska bezpośrednio. Co do tego, jak kurier nie zastanie nikogo to zależy jaki, bo u brokera jest kilka firm do wyboru, ale wszystko jest opisane na stronie, na przykład może wrócić do punktu danej firmy.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

24 lip 2018, 00:29

Jestem zadowolona z DPD, to tani kurier i zawsze mam wszystko dostarczone jak należy. Tutaj masz cennik dpd , mozesz wszystko zamówić przez ich stronę internetową i jest to bardzo proste, interfejs prowadzi Cię przez cały proces zamawiania kuriera. Takze ja doświadczenia mam jak najbardziej pozytywne.
Awatar użytkownika
KonradOO
Posty:4
Rejestracja:23 lip 2018, 16:32

24 lip 2018, 09:35

Ja bardzo rzadko korzystam z takich usług :P
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

26 lip 2018, 08:02

Ofert firm kurierskich jest sporo na rynku. Najlepiej przejrzeć kilka i sobie je porównać. Ja ostatnio trafiłam na https://www.sendfast.pl To kurier zagraniczny, Mają atrakcyjne ceny, szybko dostarczają przesyłki i cieszą się dobra opinią. Chyba skorzystam w najbliższym czasie z ich usług bo mam trochę rzeczy do przesłania.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl