Dlaczego nie franczyza?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Katarzyna75
Posty:1
Rejestracja:03 lis 2010, 22:54

03 lis 2010, 23:11

Witam!

Dla osób, które nie mają dużego doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej - polecam Franczyzę.

Partnerstwo z dużą firmą pozwala na uniknięcie wielu błędów początkujących i wielokrotnie zmniejsza ryzyko porażki na konkurencyjnym rynku, jednocześnie daje swobodę w zarządzaniu własną firmą.

Zainteresowanym branżą edukacyjną, polecam również odwiedzenie strony [reklama]. Zaskakująco prosty pomysł, przerodził się w niezwykle dynamiczny biznes, wpasowujący się w potrzeby rynku szkól językowych.

Na stronie w zakładce 'Franczyza' jest lista 'Wolnych Miast', gdzie jeszcze można założyć partnerską działalność (najwieksze miasta są już 'zajęte').

Pozdrawiam i mam nadzieję że mój post okaże się przydatny dla Wszystkich Poszukujących swojej biznesowej drogi :) !
piernika
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lis 2010, 21:09

23 lis 2010, 12:26

ale franczyza to zazwyczaj duże pieniądze..no i zabija to jakoś własną twórczość.
Awatar użytkownika
markowe
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:28 paź 2010, 15:52
Lokalizacja:Polska

05 gru 2010, 11:10

CO za coś. Na własną markę trzeba pracować nieraz całe życie a czasem dopiero kolejne pokolenia spijają śmietankę. Jednak markę można kupić (franczyza) ale musimy się liczyć z tym że jak to wspomniał mój przedmówca zabijamy własną twórczość. Chodź i to do końca nie jest tak bo franczyzodawcy lubią ludzi kreatywnych i jeśli mamy jakiś pomysł na nawet biznes franczyzowy to mamy dodatkowe atuty u naszego pomysłodawcy.
Mój blog w którym piszę od lat http://www.emesz.pl
Awatar użytkownika
Gerwazy
Posty:1
Rejestracja:17 lut 2011, 18:09

17 lut 2011, 18:20

Ponad to franczyza daje Ci możliwość wejścia w biznes na którym się możesz znać ale nie masz obowiązkowego przeszkolenia a wystarczy że jesteś dobrym przedsiębiorca. Dla przykładu franczyzowane kancelarie krislexu, nie wszyscy właściciele to osoby po studiach prawniczych a prowadzą kancelarie radców prawnych.
Awatar użytkownika
kasce
Posty:1
Rejestracja:04 cze 2016, 14:42

04 cze 2016, 14:45

Ciągle się wszystko zmienia, że już serio nie wiadomo
"Wszystko, co doszło szczytu, jest bliskie końca."
penisvergroting penisvergrößerung
GraszkaB
Użytkownik
Posty:48
Rejestracja:17 cze 2016, 14:19

17 cze 2016, 14:52

Dużo zależy od stawek, od branży... Na przykład ja prowadząc sklep, w którym sprzedaję firany żakardowe mogę sobie pozwolić na to, że ktoś na zasadzie franczyzy sprzedaje moje towary, ale to też różnie może być.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl