Zdrowe zywienie

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Beryl213
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 mar 2018, 11:30

26 mar 2018, 18:07

To w jaki sposob odzywia sie Twoje dziecko jest bardzo wazne, zwlaszcza gdy dojrzewa. Sprawdz oferte http://eduservice.pl/ . Dziecku w okresie dojrzewania jest potrzebne mnostwo witamin oraz podstawotych budulcow organzimu. Na ich stronie masz wszystko rozpisane.
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

09 kwie 2018, 15:11

Zdrowe odzywianie w ogole jest mega wazne, nie tylko u dzieci, a niestety w dzisiejszych czasach przyjmujemy strasznie duzo chemii, ktora moze szkodzic naszemu organizmowi. Ja wlasnie z tego powodu zdecydowalam sie wspierac moj uklad pokarmowy srodkiem intesta, ktory zapobiega wchlanianiu sie toksyn z tresci pokarmowych do organizmu
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

20 maja 2018, 09:09

Ja nigdy nie wiedziałam na przykład co jesc na śniadanie podczas diety, co jest zdrowe a co nie. Dopiero jak się do Michała Wrzoska zgłosiłam, dostałam porady, odpowiedni jadłospis to zaczęłam że tak powiem ogarniać. I najważniejsze jest to że się o wiele lepiej czuje, kilogramy też spadły, ale samopoczucie jest najważniejsze
Awatar użytkownika
pafrika
Posty:1
Rejestracja:24 maja 2018, 19:06

24 maja 2018, 19:07

Zgadzam się całkowicie - trzeba przykładać dużą wagę do tego co jedzą nasze dzieci.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

28 lip 2018, 15:37

Nie ma lepszego i zdrowszego jedzenia niż na przykład taki chłodnik ogórkowy https://www.kamis.pl/przepisy/zupy/chlodnik-ogorkowy fantastycznie smakuje zwłaszcza w upały, to moje ulubione danie w taką pogodę jak dziś
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl