Pomoc w znalezieniu maszyn do warsztatu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

16 kwie 2018, 13:16

Witam wszytkich,

wraz z bratem planujemy uruchomić prywatny warsztat samochodowy. Obecnie oprócz ludzi szukamy przeróżnego rodzaju sprzętu aby móc przyjmować pierwszych klientów. Powszechnie dostępne narzędzia mamy już skompletowane, obecnie poszukujemy tych sporadycznie spotykanych, które bardzo trudno odnaleźć a są przydatne do niektórych prac. Chodzi o narzędzia typu gilotyny hydrauliczne . Może ktoś z was także prowadzi taką działalność i kupował gdzieś takie akcesoria? Ja już od kilku miesięcy ich wyszukuję i ciągle nie mogę ich znaleźć. Będę wdzięczny za każdą informację odnośnie tego typu maszyn.
Grenada
Użytkownik
Posty:74
Rejestracja:21 mar 2018, 22:12

16 lip 2018, 02:05

W warsztacie, nawet takim przydomowym nie powinno zabraknąć narzędzi ślusarskich. Niektórych nawet drobnych napraw nie da się wykonać bez odpowiednich narzędzi. Ja ostatnio doposażyłem swój warsztat w profesjonalne narzędzia pomiarowe. Bardzo dobre i tanie przyrządy znalazłem w sklepie http://artykulytechniczne.pl/ U nich też można nabyć dobrej jakości narzędzia ślusarskie. Trzeba im przyznać że mają asortyment dobrej jakości
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

01 sie 2018, 22:28

A jakie konkretnie maszyny potrzebujesz? Może potrzebne Ci będą np sprężarki? Jeśli tak to odwiedź stronę producenta instalacji systemów sprężonego powietrza https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/sprezarki,72.htm . U nich możesz zamówić sprężarkę dostosowaną do swoich potrzeb. Firma oferuje także komory chłodnicze, pompy próżniowe, centralne próżnie oraz części do urządzeń sprężających powietrze,
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl