Czy lubicie jazdę na rowerze?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

sasmak
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2018, 20:59

01 mar 2018, 21:01

Ja bardzo lubię jeździć na rowerze, juz nie mogę się doczekać jak zrobi się ciepło!
iwonak
Użytkownik
Posty:52
Rejestracja:09 lis 2016, 19:45

23 maja 2018, 22:04

Uwielbiam jeździć na rowerze i właściwie od razu, jak tylko śnieg stopniej to zaczynam sezon. A jak zima jest łagodniejsza to nawet zimą nie rezygnuję z przejażdżek. Jedyne co powstrzymuje mnie przed jazdą to miesiączka. Niestety, mam niektóry takie dni, że po prostu boję się wsiąść na rower, żeby się nie ośmieszyć. Ale ostatnio myślę o tym, że trochę szkoda tracić te kilka dni w miesiącu i chyba kupię sobie po prostu dobre tampony, np. takie - https://nastolatki.myob.pl/compact-applicatortm i może będę się czuć na tyle pewnie, by zdecydować się na jazdę na rowerze.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

13 cze 2018, 09:47

Oczywiście że tak! To nie tylko ciekawa rozrywka, ale też dobra forma treningu!
vertu
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:17 cze 2018, 09:56

17 cze 2018, 10:01

Ja bardzo lubię szczególnie jak jest ciepło!
Glojera
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:28 gru 2016, 12:41

02 sie 2018, 02:35

Ja w sumie kiedyś nie bardzo lubiłam jeżdzić na rowerze ale jakiś czas temu kolega mnie w to bardzo wkręcił i aktualnie mam 3 rowery w mieszkaniu. Jeden miejski, drugi crossowy a trzeci taki bardziej do jeżdżenia po górach, także każdy weekend poza miastem na rowerze. Mam taki pomysł, żeby mieć jak trzymać te rowery wygodnie, chce kupić stojak na rowery ze strony: https://www.ceneo.pl/oferty/stojak-na-rowery taki który mogę wstawić do pokoju :) Który będzie wystarczający? Jak myślicie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl