Macie ulubione marki kosmetyków?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

26 lip 2018, 14:48

Jestem ciekawa czy macie jakieś swoje ulubione marki kosmetyków.
I czy poleciłybyście je innym. Chodzi mi głównie o kosmetyki do makijażu.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

27 lip 2018, 13:07

Zobacz sobie co nowego ma gazetka rosmann na gazetkonosz.pl to bez wychodzenia z domu sprawdzisz ofertę. Nie wiem też jakie kosmetyki są Twoje ulubione, ale na pewno coś wybierzesz. Rossmann to jedna z bardziej znanych drogerii w Polsce, więc wydaje mi się, że znajdziesz to, co chcesz.
Awatar użytkownika
Renia6
Posty:1
Rejestracja:04 sie 2018, 10:12

04 sie 2018, 10:16

W mojej kosmetyczne głównie rządzą kosmetyki Rimmel ale mam też kilka z Astor, i przepiękne paletkę cieni z Revolution.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

18 sie 2018, 09:30

Ja już mam swoje ulubione. Wszystkie naturalne kosmetyki z oferty Calluna Medica są doskonałe. Wraz z siostrą i kuzynkami przetestowałyśmy odpowiednie do naszych typów skóry. Zdumiewające właściwości ich wynikają z zawartości roślinnych ekstraktów. Cudownie odżywiają i regenerują cerę. Do swojej cery dopasowałam naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy oraz maseczkę przeciwstarzeniową ROSJA.
Awatar użytkownika
elluska
Posty:4
Rejestracja:19 sie 2018, 11:16

19 sie 2018, 11:21

Ja bardzo lubię produkty marki Benefit ;)
frank
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:18 kwie 2018, 20:28

23 sie 2018, 11:49

Oj żeby jedną :D mam bardzo dużo ulubionych marek kosmetycznych. Głównie to Holika Holika,ale też Sylveco i parę innych oczywiście marek kosmetyków naturalnych. Pooglądajcie sobie co proponuje drogeria internetowa https://drogerialilaroz.pl, tam spokojnie wybierzecie coś dla siebie
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

10 wrz 2018, 11:42

Nie mam ulubionej marki, bo używam zamiennie kilku, w zależności od potrzeb.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

19 wrz 2018, 12:40

Generalnie ciężko mi wybrać jedną konkretną markę kosmetyków, gdyż do każdej części ciała używam na ogół innej marki. Najważniejsze w odpowiednim doborze kosmetyków, nie są marki czy producenci, ale przede wszystkim skład i skuteczność działania. Na jedną osobę dany kosmetyk zadziała lepiej, na inną gorzej. Warto poświęcić trochę czasu, aby przetestować kilka pozycji i wybrać tę najbardziej odpowiednią dla naszego ciała i zdrowia. Ale skoro już jesteśmy przy tym temacie, to jedną z moich ulubionych marek jest Golden Rose. Jest to producent wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet, jak np. podkłady, lakiery czy pomadki. Od kilku lat korzystam z ich produktów, gdyż to właśnie u nich znalazłam podkład idealnie pasujący do mojej cery i skóry. Bardzo dobrą ofertę na ich produkty znajdziesz na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/gold ... 99024.html posiadają oni w swojej ofercie również wiele innych topowych marek i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Jestem pewna, że bez względu na to jakie kosmetyki preferujesz, u nich znajdziesz coś dla siebie.
anako
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:13 wrz 2018, 22:46

19 wrz 2018, 22:43

Dla mnie ulubione to znaczy odpowiednie, nadające się do mojej skóry. Od dłuższego czasu już, przekonałam się do marki Avene, a jeśli fluid https://www.wapteka.pl/avene-couvrance- ... ukaj=avene to dla mnie ten jest nr 1. Dobrze koryguje niedoskonałości. Dla mnie też ważne, że jest hipoalergiczny. Możecie zerknąć na wapteka.pl, to apteka internetowa. Wybór tej marki jak i innych bardzo duży mają.
Awatar użytkownika
erlenb
Posty:4
Rejestracja:19 wrz 2018, 22:55

19 wrz 2018, 23:04

Nie mam absolutnie, używam jedynie mydła, żelu do kąpieli i pasty do zębów :D
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl