lokal gastronomiczny

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

piczerka
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 gru 2017, 22:17

27 lip 2018, 18:54

pomysł już mam bo chce otworzyć lokal gastronomiczny, ale zastanawiam się jakie to są koszta i jakie sprzęty są niezbędne w takiej restauracji?
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

28 lip 2018, 10:53

Wiesz co no koszta spore jeśli chodzi o sprzęt ale są takie firmy jak Winterhalter które wypożyczają swoje urządzenia gastronomiczne i wtedy koszty sporo spadają, a dalej masz gwarancję, serwis, itd
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 sie 2018, 11:52

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego, to świetny pomysł. Oczywiście jeżeli posiadasz odpowiednie środki finansowe, ale przede wszystkim posiadasz wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą ci skutecznie nim zarządzać. Bez względu na to na jaki wystrój i typ restauracji się zdecydujesz, to musisz pamiętać, że to oferowane przez ciebie jedzenie, jego smak oraz jakość będą wizytówką twojego lokalu. Myślę jednak, że także odpowiednia aranżacja wnętrza może przynieść sporo korzyści, gdyż większość ludzi uwielbia spokojne i klimatyczne knajpki, a w połączeniu z pysznym jedzeniem – na pewno zostaną twoimi stałymi klientami. Osobiście bardzo podobają mi się również tzw. „ogródki piwne” gdzie wieczorami można posiedzieć na świeżym powietrzu. Zauważyłam, że sporo lokali ustawia w nich ogrzewacze gazowe jak np. https://kratki.com/sklep/pl/category/32 ... cze-gazowe Według mnie nadają one niebywałego charakteru i klimatu, a co więcej, twoi goście będą mogli spędzać w nich czas nawet w chłodniejsze dni.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl