PMS

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

23 sie 2018, 12:23

Cześć,

Dziewczyny chciałbym zapytać was jak radzicie sobie z tym problemem? Moja dziewczyna podczas PMS dość poważnie cierpi, momentami do tego stopnia, że nie potrafi normalnie funkcjonować. W tym czasie czuje się okropnie. Boli ją brzuch, jest rozdrażniona i ma niesamowite wahania nastroju. Nic jej nie cieszy, a tylko wiecznie chodzi i narzeka na wszystko. Ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawe rozwiązanie tego problemu, a mianowicie tabletki Castagnus - http://www.castagnus.pl/ Agnus Castus to łacińska nazwa niepokalanka mnisiego. Jest to krzew, którego owoce od wielu lat wykorzystywane są w lecznictwie. Do dnia dzisiejszego zostało opublikowanych wiele badań, w których potwierdzono wpływ niepokalanka na łagodzenie symptomów towarzyszących PMS. Myślicie, że warto podsunąć dziewczynie tego typu rozwiązanie? Oczywiście w pierwszej kolejności poleciłbym jej wizytę u lekarza w celu konsultacji. Być może któraś z was miała już okazję z nich korzystać i jest w stanie powiedzieć mi jak sprawdzają się w praktyce?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl