Problemy z jelitem

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

16 sie 2018, 09:56

Mając różnorodne problemy z jelitami warto czasami zacząć stosować produkty, które pomagają usprawnić pracę jelit. Mi na przykład brdzo pomaga błonnik witalny, o którym możecie sobie poczytać na stronie https://enaturalnie.pl/blonnik-witalny_141. Od kiedy go używam, a minęło już kilka tygodni, zauważyłam, że nie mam problemu z zaparciami, co kiedyś mi się zdarzyło, oraz że w spodniach zrobiło się trochę luźniej ;)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

28 sie 2018, 12:04

Dondek pisze:Ja ostatnimi czasy zauważyłam, że mam pewne problemy żywieniowe i nie wiedziałem zbytnio czego może to dotyczyć. Gdy poszedłem do lekarza to usłyszałem, że to są typowe objawy nietolerancji laktozy . Troszkę się zanipokoiłem, bo generalnie zawsze lubiłem mleko, ale no cóż takie coś już mnie dopadło w pewnym wieku i trzeba sobie z tym radzić
Trzeba sobie radzić, jak najbardziej. Co nie jest prawdę mówiąc też specjalnie trudne w dzisiejszej dobie. Wiemy, jak ta cała heca z trawieniem dokładnie działa i dzięki temu mamy też sposoby na to, by wyprowadzić odpowiedni kontratak ; ). Są suplementy z laktazą – enzymem, dzięki któremu możemy trawić laktozę, tak tę z samego mleczka, jak i z produktów z niego przetworzonych. Szczególnie polecam takie tabletki - https://www.lacto-joy.pl/ . To chyba najmocniejsza dawka (aczkolwiek warto pamiętać, że laktazy zwyczajnie nie da się przedawkować), która pozwoli nam na strawienie całego posiłku, w którym tam i ówdzie mogła się laktoza zakręcić, bo warto pamiętać, że laktozę napotkać można nie tylko w mleku. Jest ona strasznie popularnym składnikiem, np. można i w bułkach ją zastać. Na stronce tych tabletek jest blog, na którym trochę więcej można o tym poczytać, warto sobie o tym poczytać, bo dzięki temu może uda się paru nieprzyjemnych niespodzianek uniknąć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl