Instrumenty muzyczne - sklep

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

22 mar 2018, 13:27

Moja córka zaczęła swoją przygodę z pianinem i świetnie jej idzie. Widzę, że moje dziecko ma potencjał i zapał więc trzeba kuć żelazo póki gorące ;) Chciałbym kupić jej pianino, by mogła ćwiczyć w domu i dlatego szukam dobrego sklepu ze sprzętem muzycznym. Znalazłem taki Sklep z pianinami . Jaki punkt Wy polecacie? Gdzie kupować?
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

30 mar 2018, 14:07

Ze swojej strony zachęcam Cię do przejrzenia oferty perkusji http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne ... iczne.html i może Cię one akurat zainteresują. Znajdziesz tam nie tylko zestawy ale również moduły brzmień, multipady, nagłośnienie, talerze, drum maszyny etc. Jednym słowem wszystko,co niezbędne dla bębniarza :D
ktosiek
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:24 kwie 2018, 08:20

25 kwie 2018, 10:32

Jestem jak najbardziej za wspieraniem dzieci w rozwijaniu swoich zdolności muzycznych i gratuluję Wam rodzice, że nie gasicie tego potencjału! Kto wie - może za kilkanaście lat, będziecie dumnymi rodzicami siedzącymi w pierwszy rzędzie podczas koncertu Waszych pociech na największych scenach? Gdybyście jednak potrzebowali troszkę odciąć się od muzycznych wariacji dzieci, to pamiętajcie, że istnieją takie rzeczy, jak panele dźwiękochłonne, panele wygłuszające itp.
Minge
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:09 lut 2018, 19:06

30 kwie 2018, 15:09

Świetnie, że wspierasz swoje dziecko w tym, by rozwijało zainteresowania.
Dla mnie muzyka to ważny element życia, szczególnie, że zawodowo trochę ocieram się o nią.

Teraz akurat potrzebuję namiary na firmę, która zajmuje się nagłośnieniem, więc przy okazji tego postu podpytam,
czy możecie mi kogoś polecić, kto robi projekty nagłośnienia, jak ta firma: https://akustyka.com.pl/ ?

Szukam takich firm na rynku, z doświadczeniem w tego typu realizacjach i odpowiednim podejściem.
Ci są z Będzina, na tamtym rynku są liderem, więc kogoś ich pokroju warto zapamiętać. Macie inne namiary?
olga83
Użytkownik
Posty:40
Rejestracja:22 cze 2018, 14:03

28 sie 2018, 13:02

Od projektów nikogo nie znam, ale mogę zostawić Ci namiary na sklep, gdzie kupisz wszystkie niezbędne ustroje akustyczne. Tutaj https://www.mega-acoustic.pl/ popatrz. Bardzo szeroka oferta i w razie wątpliwości pewnie będą potrafili doradzić.
Awatar użytkownika
kolka
Posty:2
Rejestracja:02 lut 2021, 15:29

16 maja 2021, 18:07

A wiecie może gdzie mogłabym kupić dla syna jego pierwsze pianino? Macie jakieś sprawdzone miejsca w zanadrzu? Kompletnie nie wiem jak się do tego zakupy zabrać..
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl