Oświetlenie magazynu

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Marjus
Posty:3
Rejestracja:22 gru 2017, 12:46

23 gru 2017, 13:13

Cześć wszystkim, w 2016-2017 roku moja firma bardzo się rozwinęła i pół roku temu zacząłem budowę nowego większego magazynu, teraz zastanawiam się nad oświetleniem. Oczywiście zależy mi na dobrej jakości oraz niskiemu zużyciu prądu. Ponoć OE Industry oferuje takie, czy możecie się podzielić swoją opinią?
Awatar użytkownika
kalxo
Posty:4
Rejestracja:27 gru 2017, 13:27

27 gru 2017, 13:28

myślę, że oświetlenie magazynu jakimiś ledami to dobre rozwiązanie
Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

13 sty 2018, 23:49

Myślę ,ze może tutaj pomóc ospel ospel.pl/ Oni mają spore doświadczenie w takich sprawach. Ich osprzęt jest bardzo dobrej jakości
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

23 lut 2018, 10:53

U nas w magazynie oświetlenie przemysłowe mamy od zpue.pl, dostaliśmy namiar na nich z polecenia i rzeczywiście to bardzo dobrzy fachowcy a urządzenia instalacje najwyższej jakości. Oni obsługują także obiekty użyteczności publicznej - teatry, galerie, uniwersytety, także doświadczeniem dużym się mogą pochwalić i niezawodnością.
Awatar użytkownika
rellona
Posty:1
Rejestracja:06 cze 2018, 14:31

06 cze 2018, 14:38

Ja również jestem właśnie na etapie zakupu oświetlenia do jednego z moich zakładów przemysłowych. Słyszeliście może o czymś takim jak lampa metalohalogenkowa? Znajomy wspominał, że ten rodzaj doskonale nadaje się do tego typu wnętrz, ale przed zakupem chciałam jeszcze Was zapytać o zdanie. Co myślicie?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 lip 2018, 11:45

Szczerze mówiąc, to na twoim miejscu nie zdecydowałabym się na budowę magazynu, lecz na jego wynajęcie. Obecnie na rynku popyt na powierzchnie magazynowe jest dość duży, dlatego konkurencja na rynku spora. Można dzięki temu znaleźć bardzo atrakcyjne oferty, jak np. na stronie www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/dolnoslaskie Oprócz samych powierzchni magazynowych, można znaleźć również tereny pod budowę własnego magazynu, co z pewnością sprawdziłoby się w twoim przypadku.
dana78
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:28 lut 2017, 15:27

27 sie 2018, 22:15

Do oświetlenia takiego magazynu potrzeba trochę lamp. Na pewno ciekawe propozycje znajdziecie w www.elektrospark.pl/kontakt/szczecin . Oczywiście wszystko tam jest z elektroniką. Magazyn trochę tych różności potrzebuje, więc zawsze zakupy mogą się poszerzyć w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
megus94
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 sie 2018, 21:53

28 sie 2018, 15:03

Bardzo interesujące są te porady :) Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam :)
ktoś, kto zapomina o sobie, traci wiele z tej równowagi, którą człowiek powinien zachowywać, na którą składa się i lęk, i odwaga, i złość, i wiele jeszcze innych niezbędnych uczuć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl