Przepisy kulinarne

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

slawek
Użytkownik
Posty:31
Rejestracja:08 gru 2016, 17:20

16 sty 2018, 10:57

Biznes biznesem ale moze ktos zajmuje sie tutaj chociaz amatorsko gotowaniem? Szukam ludzi lubiacych sie dzielic swoimi najlepszymi przepisami. W sieci oczywiscie mozna ich tez znalezc bardzo jednak nie mam czasu na ich szukanie. Powiem wam, ze najbardziej lubie jakies nowoczesne potrawy .. dobrze tez jakby byly latwe oraz szybkie do przygotowania (powiedzmy tak do godziny czasu). Od zawsze bylem fanem pizzy .. robilem juz kilka rodzai ciast .. a nawet kupilem specjalny piecyk do jej pieczenia. Z drugiej strony ile mozna jesc to samo .. teraz na topie widzialem sa roznego rodzaju zapiekanki oparte glownie na makaronie. W sumie calkiem apetycznie wyglada ten przepis - https://uwielbiam.pl/przepis/zapiekanka ... m-mielonym Moze ktos robil cos w podobie? Bardzo mnie interesuja opinie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nocykcz
Posty:4
Rejestracja:16 sty 2018, 16:11

16 sty 2018, 16:45

Ja nie lubię gotować, wolę jeść... :D
Awatar użytkownika
Wirtuzi
Posty:2
Rejestracja:16 sty 2018, 10:20

17 sty 2018, 08:23

Jak każdy ale czasem warto samemu coś upichcić.
Szamer
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:04 mar 2017, 17:05

18 sty 2018, 11:42

Ja uwielbiam jeść,ale też lubię sobie pogotować,zwłaszcza dla swoich najbliższych.Jednak warto pomyśleć też o tym co do swoich dań serwujemy do picia.Warto,sprawić by cały posiłek nie tylko smakował,pięknie wyglądał ale przede wszystkim był zdrowy i pożywny.Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o sokach naturalnych świetnie sprawdzających się nie tylko jako dodatek do dań,ale też zamiast przekąski czy podwieczorku.W https://www.sadywincenta.pl/ znajdziemy ofertę soków na najwyższym poziomie,nie tylko smacznych,zdrowych ale przede wszystkim w 100% naturalnych,nie pochodzących z koncentratu.
barylka
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:24 lis 2017, 22:50

23 kwie 2018, 20:37

Ja ostatnio robilam burgery z wolowiny z serem Hochland i powiem Wam, ze wyszly ekstra :)
Awatar użytkownika
zbyszkko
Posty:4
Rejestracja:23 kwie 2018, 23:58

24 kwie 2018, 00:01

Ja po pracy zrzucam garnitur i przygotowuję obiad dla rodziny, trzeba mieć codziennie pomysł na coś innego
ktosiek
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:24 kwie 2018, 08:20

24 kwie 2018, 12:04

Uwielbiam gotować! Moje ostatnie odkrycie to schab gotowany w sosie z suszonymi pomidorami! Pyszności!
inka900
Użytkownik
Posty:191
Rejestracja:14 wrz 2017, 09:25

11 lip 2018, 10:03

Widziałam, ze na Cookingbox jest dużo przepisów. Mozna wybrać przepis, zamówic a kurier dostarczy box do domu. Wszystko co potrzebne do przygotowania obiadu dostaniesz do domu. Jak dla mnie mega rozwiazanie.
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

30 sie 2018, 16:47

Zbieram różne ciekawe przepisy i ostatnio trafiłam na przepis na śliwki w occie https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory ... ccie%C2%A0 i wyszły mi fantastycznie, zamiast poczekać do zimy zjadłam teraz prawie wszystkie i chyba musze dokupić jeszcze trochę bo wychodzą naprawdę pyszne
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl