Gdzie dostanę wyposażenie do kuchni?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

09 mar 2018, 14:43

Witam wszystkich,

tworzymy w naszym pierwszym mieszkaniu klasyczną kuchnię oraz chciałbym aby wszystko wyszło idealnie. Jak wiadomo, odpowiednie urządzenia kuchenne to kwintesencja, Co sądzicie o porcelanie duo ?

Dziękuje za reakcje oraz rady, każda rada będzie dla nas cenna
Awatar użytkownika
born2be
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 lut 2018, 19:06

09 mar 2018, 16:36

Myślę, że jest to całkiem ciekawe. Może nawet się skuszę na tą propozycję.
Czy istnieje coś równie rzeczywistego jak słowa?
uster4
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:10 mar 2018, 09:57

10 mar 2018, 09:58

Najlepiej chyba poszukać takich rzeczy w marketach budowlanych
opert
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:20 cze 2018, 11:35

20 cze 2018, 11:40

Na pewno w każdym markecie budowlanym
Awatar użytkownika
cinddi
Posty:4
Rejestracja:20 cze 2018, 11:43

20 cze 2018, 11:53

Nigdy nie miałam do czynienia z taką porcelaną. Ja ogólnie całe wyposażenie kuchni kupiłam w ikei.
Awatar użytkownika
blloom
Posty:4
Rejestracja:25 cze 2018, 19:13

25 cze 2018, 19:19

Ja osobiście uważam, że w kuchni podstawą są jednak garnki i chociaż jedna, dobra patelnia. Znajoma poleciła mi ostatnio stronę: https://zasmakujradosci.pl/patelnie Zamawialiście może coś od nich? Chciałabym kupić do kuchni kilka nowych rzeczy, ale zanim się zdecyduję chętnie poznam Wasze opinie.
wube
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:22 mar 2016, 13:01
Lokalizacja:Gdańsk

30 sie 2018, 16:35

Chyba każdy zgodzi się, że ważnym elementem w każdej kuchni są dobrej jakości noże kuchenne. Czym charakteryzują się takie noże? Bez względu na to, czy zdecydujemy się na noże stalowe czy ceramiczne, przede wszystkim muszą być ostre. Tylko jak to sprawdzić kupując noże przez internet? Najlepiej oprzeć się na sprawdzonych markach, np. noży japońskich https://hamono.pl/pl/80-noze-kuchenne-stalowe - te noże wręcz słyną ze swojej ostrości, która trzyma wyjątkowo długo. Dzięki niej oraz idealnemu wyważeniu są one bezpieczne w użytkowaniu a praca z nimi to czysta przyjemność.
Nie ma nic bardziej nieefektywnego niż robienie efektywnie czegoś, co nie powinno być robione wcale.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

02 wrz 2018, 21:35

Czasami, jeśli tylko ma się taka okazję, warto jest wziąć udział w pokazach organizowanych przez rożne firmy, na przykład firmę Clavam Sp. z o.o. Oczywiście na rynku jest też wiele oszustów, więc warto najpierw sprawdzić, z jaką firmą ma się do czynienia. Ale w tych rzetelnych firmach można kupić naprawdę niezły sprzęt, na przykład cieszące się wspaniałą opinią garnki Venice. Na http://kobietka.com.pl/zdrowie/pokazy-i ... -sprzetow/ możecie sobie co nieco na ich temat poczytać, jak również na temat pokazów organizowanych własnie przez firmę Clavam Sp. z o.o. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl