Oprogramowanie sklepu

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

30 sie 2018, 17:42

Cześć Wam, mam pytanie o oprogramowanie do sklepu internetowego. Jestem przy swoim już naprawdę długo, widzę że na rynku pojawia się wiele nowych ale i stare zaczynają wprowadzać nowe rozwiązania, a u mnie wieje wiatr i pajęczynami zarasta a ceny w górę poszły po raz kolejny więc nie chcę już przedłużać abonamentu tylko szukam czegoś lepszego. Co polecacie i dlaczego?
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

31 sie 2018, 00:49

Każdy Ci walnie z innej beczki propozycje, nie dla każdego wszystko jest odpowiednie. Opisz coś więcej poza tym, że już jesteś na rynku od jakiegoś czasu. I określ cenę - ta zdecydowanie gra tu główne skrzypce, skoro narzekasz, że u Ciebie podwyżka.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

01 wrz 2018, 22:46

Nie podwyżki są tu najważniejsze tylko to, że nie autorzy pozostawili projekt sam sobie, bez żadnych aktualizacji ale podnoszenie cen nie sprawia im problemu. W ogóle kwestia cen jest dyskusyjna. Ja korzystam z sellingo.pl, które jest naprawdę dobrym oprogramowaniem a jednak można z niego korzystać także za darmo. Oczywiście w pewnym momencie trzeba wejść na abonament ale nie jest to spowodowane tym, że chce mieć się dostępną jakąś funkcje tylko tym, że się sklep rozrósł i dana funkcja musi być szersza, bardziej eksploatowana. Aktualizacje też są wprowadzane, nie tylko cennik aktualizują ;)
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

02 wrz 2018, 21:52

A gdybym chcial caly sklep postawic od nowa to co z grafika, da sie u nich tez zamowic?? Bo o samym sellingo juz slyszalem i gosc znajomy chwalil.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

03 wrz 2018, 20:55

Tak no problemo. Myślałem, że jest to jakoś bardziej widoczne ale znalazłem dopiero w cenniku info o tym obok planów abonamentowych. Juz sporo, sporo czasu temu brałem wraz z usługami dodatkowymi jak RWD i całą identyfikacją wizualną i jestem zadowolony po dziś dzień, wszystko działa bez zarzutu.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

04 wrz 2018, 15:45

Mało osób zwraca uwagę na to, że oprogramowanie ma też wady i zalety w stosunku do klientów którzy mają u nas kupować a sellingo ma tę przewagę, że o tego nieszczęsnego klienta się troszczy. Ja sporo kupuję na necie i wiem, że nic gorszego niż nieprzyjazny, nieintuicyjny interfejs. Podoba mi się u nich wprowadzenie wariantów produktów, nie trzeba przewijać piętnastu stron z tym samym butem w różnych kolorach. Niby to są proste rzeczy, a jednak niewiele sprzedawców o tym pamięta, bo jakby nie ich samych to dotyczy. Tu nie dość, że jest to zapewnione, to na przyzwoitym poziomie i w przyzwoitej cenie.
bierks1
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:29 gru 2017, 18:22

05 wrz 2018, 09:08

Każdy rodzaj firmy potrzebuje odpowiedniego oprogramowania. Dlatego też polecam wam zainteresować się opcją jaką jest system erp katowice. Tego typu systemy są bardzo elastyczne, tzn. można je dopasowywać do swoich wymagań. A dzięki nim zarządzanie praktycznie całą firmą i procesami w niej będzie bardzo prosto.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

20 wrz 2018, 14:37

Teraz nie ma problemu z kupieniem sobie takiego oprogramowania, ktore bedzie nam ulatwialo prace. Wiem, ze tutaj https://www.absolvent.pl/pracodawcy/pro ... ion/opinie#/ mozna takie kupic. Specjalnie zaprojektowane dla nas na pewno nam pomoze w prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
elPaweł
Posty:5
Rejestracja:19 sie 2020, 09:58

19 sie 2020, 10:40

Dla większych firm to najlepszym rozwiązaniem będzie system typu erp a dla małych sklepów można znaleźć jakieś darmowe odpowiedniki w zależności od potrzeb.
Łucja0982
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 cze 2021, 09:20

14 lip 2021, 10:41

Przy prowadzeniu firmy warto jest zainwestować w system CRM. Jest to coś co pomoże usprawnić niektóre procesy w firmie takie jak np. zarządzanie relacjami z klientami. Warto moim zdaniem sprawdzić ofertę od FIRMAO, mają jeden z najlepszych oprogramowań tego typu na rynku!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl