Jaki makijaż robicie do pracy?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
arczika
Posty:4
Rejestracja:27 cze 2018, 16:07

27 cze 2018, 16:21

Ja zazwyczaj jedynie używam tuszu do rzęs i to mój cały makijaż.
Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

21 lip 2018, 13:33

Ja staram się raczej wyglądać naturalnie, dlatego używam tylko dobrego podkładu oraz podkreślam delikatnie oczy. Aktualnie planuje wypróbować podkład marki Golden Rose http://goldenrose.pl/produkty/cera/podk ... -rose.html ponieważ dowiedziałam się, że działa odżywczo na skórę, ponieważ zawiera w sobie różne cenne składniki. Nawet zapobiega starzeniu się skóry, a także chroni ją przed promieniami słońca. Brzmi fajnie..
irys15
Użytkownik
Posty:214
Rejestracja:01 lis 2017, 11:37

03 sie 2018, 11:26

Jeżeli chodzi o makijaże to ostatnio szukając czegos nowego natknełam się na zupełnie nową dla mnie marke. Producent nazywa się SOSU i bardzo spodobał mi się jego asortyment który jest naprawdę bardzo szeroki. Chce zrobić tutaj zakupy i wam radzę to samo bo z tego co mozna wyczytać w necie jest to wysoka półka która ceną przebija się przez konkurencje i robi to bardzo skutecznie.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

06 sie 2018, 09:09

Ja akurat mam bardzo wysuszoną skórę twarzy więc makijaż czasem wygląda źle. Ale nawet na taką skórę są teraz bardzo fajne kremy. Np. krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica jest świetny, dobrze się wchłania i nawilża skórę. Może pomyśl nad zakupem takiego kremu. Wiadomo, ze jak Twoja skóra jest sucha to musisz starać sie ją jak najbardziej nawilżyć
mientka
Użytkownik
Posty:138
Rejestracja:30 mar 2018, 16:06

13 sie 2018, 23:30

Ja tez mam problem z suchą skórą więc odpowiedni krem pod makijaż to podstawa. Na przykład teraz korzystam z cetaphil da ultra - świetnie nawilża a nie pozostawia takiej tłustej warstwy. Uwielbiam go :)
Trusting
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:02 mar 2018, 23:54

14 sie 2018, 11:57

Jesli macie problem z przesuszeniami skory to faktycznie twardy orzech do zgryzienia, bo bardzo łatwo moze powstac efekt maski... co kiepsko wyglada. Ale tak jak piszecie - dobry krem, na to baza rozswietlajaca chociazby tego typu https://www.ekobieca.pl/product-pol-368 ... -20ml.html dodatkowo wydluzajaca trwalosc makijażu i makijaz powinien dac rade do wieczora
Awatar użytkownika
Sarka345
Posty:1
Rejestracja:20 sie 2018, 14:43

20 sie 2018, 15:09

Makijaż do pracy w moim wydaniu to podkład do twarzy, wytuszowane rzęsy i ewentualnie jakieś naturalne cienie na powikach i tyle. Czasami jeszcze róż na policzkach albo bronzer. A usta pociągnięte blyszczykiem lub tylko pomadka ochronną.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

23 sie 2018, 08:36

Jeszcze jakiś czas temu musiałam wstawać 30minut wczesniej aby wykonac makijaż, taki jaki mnie zadowoli. rzęsy na pasku okazały sie u mnie strzałem w dziesiątkę, świetnie sie sprawdzają. Świetnie się trzymają i efekt jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Każda kobieta powinna się czuc atrakcyjna, a rzęsy mega podkreślają oko. No i przedewszystkim zaoszczędzamy mega duzo czasu podczas wykonywania makijażu, szczególnie rano przed pracą,na makijaz teraz poświęcam 2minuty.
Limetka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:22 sie 2018, 21:06

31 sie 2018, 01:47

ja raczej nie maluję się do pracy, zresztą nie mam na to sporo czasu. Jesli juz musze przyszykowac sie na jakąs okolicznośc to wybieram makijaż z dojazdem w Warszawie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/ To nie tylko zaoszczedzenie czasu ale i nerwow bo Mobile Salon ma świetnych makijażystów
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

04 wrz 2018, 23:33

Ja jedynie kiedy sie maluje to na spotkania i to jest zwykle makijaż wieczorowy warszawa . Generalnie mam ładną cerę nie muszę jej podkreślać. Lubię wyglądać naturalnie na codzień.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl