Urządzanie salonu a zasłony

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Werka33
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 maja 2018, 12:34

06 wrz 2018, 08:09

Jakie będą najlepsze tkaniny na zasłony do salonu? Urządzam właśnie mieszkanie i szukam czegoś, co będzie jednocześnie eleganckie i efektowne, ale jednak nie przytłaczające. Zbyt ciężkie tkaniny na oknach za bardzo zbierają kurz, a przy tym działają zaciemniająco na wnętrze. Marzy mi się jakaś lekka, zwiewna aranżacja okna, która będzie ładnie filtrowała światło, a jednocześnie ciekawie ozdobi wnętrze. Możecie polecić jakieś ciekawe pomysły? A może pokażecie dla inspiracji swoje okna?
Awatar użytkownika
Euturi41
Posty:1
Rejestracja:06 wrz 2018, 11:20

06 wrz 2018, 11:31

Uwielbiam długie zasłony do ziemi.

_

wycinanie laserowe
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

07 wrz 2018, 10:33

W zakresie doboru dobrej jakości elementów dekoracyjnych na okna to w Warszawie mogę polecić Ci firmę Anex Okna która jak sam możesz sprawdzić na ich stronie internetowej szeroki wybór tego typu materiałów z możliwością doboru kolorów, wzorów itd. My z wyboru rolet dzień/noc jesteśmy bardzo zadowoleni :)
Brand
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:25 lip 2014, 13:15

13 sty 2019, 15:23

Do urządzenia salonu,polecam też obrazy w postaci reprodukcji...
Sami taki kupiliśmy ostatnio,i efekt przerósł nasze oczekiwania!
Zachęcam do odwiedzenia sklepu DCN Gallery, gdzie znajdziecie tego typu dekoracje do wnętrz ;)
kewa3939
Użytkownik
Posty:426
Rejestracja:03 sie 2018, 16:08

05 lut 2019, 21:28

Weź takie zasłony, które będą wykonane z materiałów o najwyższej jakości a do tego ich jakość będzie kapitalna. Może coś z oferty https://sklep.polontex.com.pl/ ? Sam od nich zamawiałem i zrobili na mnie ogromne wrażenie.
kowalski007
Użytkownik
Posty:300
Rejestracja:16 sty 2019, 19:40

26 mar 2019, 10:44

Firma zajmująca się ogólną aranżacją salonu powinna przy okazji dobrać właściwe zasłony. Nie rób tego na własną rękę, gdyż nawet tak drobny dodatek, źle skomponowany na własną rękę, może fatalnie wpłynąć na ogólny wystrój. Także my w pełni zaufaliśmy Dont Worry http://dontworry.pl/ , aby się nie obawiać o takie niewypały!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl