Chwilówki bez zaświadczeń.

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

28 sie 2018, 11:43

Jeżeli ktoś z was zastanawia się jakich dokumentów potrzebuję to poradnik https://pozyczkolog.pl/pl/chwilowki-bez ... potrzebuje został stworzony specjalnie dla niego. Nieliczne firmy już na etapie składania wniosku wymagają dostarczenia zaświadczeń, dokumentujących dochód. Mogą być to wyciągi z konta bankowego, zaświadczenie z zakładu pracy, odcinek emerytury lub renty. Niektórzy pożyczkodawcy deklarują, że mogą poprosić o dostarczenie takich dokumentów jedynie w szczególnych przypadkach. Jednak większość instytucji pozabankowych udziela pożyczek na dowód osobisty. Decyzję podejmują na podstawie zawartych w nim danych oraz informacji, wpisanych do wniosku pożyczkowego.
Awatar użytkownika
vendonka
Posty:4
Rejestracja:06 wrz 2018, 14:58

06 wrz 2018, 15:20

Osobiście jestem jakoś sceptycznie nastawiona do chwilówek, ale to po prostu przez to że teraz bardzo dużo mówi się o różnych oszustwach.
Awatar użytkownika
jawna
Posty:4
Rejestracja:10 wrz 2018, 11:29

10 wrz 2018, 11:53

Ja mam bardzo podobne zdanie do mojej przedmówczyni.. niestety.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl