ZwCad 2018 - opinie użytkowników

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

30 sie 2018, 12:15

Cześć
Przychodzę do Was z pytaniem odnośnie wyboru ZwCAD 2018, ponieważ planuję zmienić program dla naszych architektów którzy już narzekają na stary system dlatego patrząc po ofercie ZwCAD okazał się ciekawą propozycją. Co sądzicie, warto na niego postawić?
Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

04 wrz 2018, 10:45

Śmiało mogę Ci polecić właśnie ZwCad 2018 program, który świetnie sobie radzi w wersji 64 bitowej. Szybki, funkcjonalny, kompatybilny z innymi programami oraz super radzi sobie z blokami dynamicznymi i obrazami rastrowymi. Jednym słowem niezawodny, ale to sprawdź sam :)
Kars
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:21 sie 2018, 09:35

05 wrz 2018, 10:40

Ja słyszałem, ale jeszcze go nie sprawdzałem. Natomiast patrząc po opiniach w różnych miejscach, a także moich znajomych to wygląda naprawdę dobrze względem konkurencji. Zaletą jest także to, że nie tak dawno był pisany na nowo więc wprowadzili więcej funkcjonalności i poprawili jego wydajność na wersji 32 i 64 bitowej
Irko
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 sie 2018, 23:52

07 wrz 2018, 08:35

Również uważam, że warto i tak jak pisze mój poprzednik po co brac go w ciemno jak jeszcze jest opcja darmowego testu w pełnej wersji. Jak już wstępnie go "ogarniesz" i będzie spełniał twoje wymagania co do zakresu oraz funkcji to wtedy wykupisz sobie licencję :)
FilipK
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:15 lip 2018, 14:48

11 wrz 2018, 10:46

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że ZwCad jest coraz bardziej rozchwytywanym programem CAD jeżeli chodzi o dość duże projekty architektoniczne, czy też drogowe. Mają dobrze rozbudowaną bazę nakładek m.in ZwTraffic, ZwGeo, czy ZwMetric także przy ich zastosowaniu można stworzyć naprawdę świetne narzędzie do pracy :)
Awatar użytkownika
Margaret
Posty:1
Rejestracja:15 lis 2018, 10:05

15 lis 2018, 10:12

"Brać w ciemno" - nawet nie trzeba, zwcada przetestujesz za darmo i na pełnych opcjach przez miesiąc :D W końcu to podstawowe narzędzie pracy - musi spełniac określone wymagania i zapewnić optymalną prace - wiec najlepiej przed zakupem sprawdzić.
A w naszej pracowni sprawdza sie znakomicie, mamy wersje 2018 i 2019, ma wszystkie potrzebne narzędzia, a sama praca jest płynna. Otwiera pliki z innych cadów, które dostajemy z zewnątrz i jest na niego cała masa nakładek. Jak ktoś na cadach pracował z zwcadem problemu nie będzie miał a jeśli nawet - można się za darmo przeszkolić od podstaw po zakupie licencji ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl