chrzest prezent

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

02 lip 2018, 19:19

Witajcie! Niedługo moja chrześnica ma chrzciny i nie bardzo wiem co kupić na prezent. Chcę aby było to coś co nawiązuje do tego dnia , zabawki nie wchodzą w gre. Myślałam nad czym takim https://www.swietymarek.com/srebro-meda ... 511,1.html myślę że będzie to pamiątka na długo . Co Wy kupujecie? Myślicie że będzie to dobry pomysł ?
Awatar użytkownika
werola
Posty:4
Rejestracja:02 lip 2018, 21:03

02 lip 2018, 21:08

Myślę, że Twój wybór to jak najbardziej trafny pomysł ;)
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

09 lip 2018, 07:29

A co sądzicie o pomysłach ze strony https://lovvi.pl/prezenty/chrzest ? Ja też niebawem wybieram się na chrzest i przeglądając internet w poszukiwaniu pomysłu, trafiłam właśnie na tę ofertę. Moim zdaniem jest fajna, bo prezenty są bardzo oryginalne, a cenowo też wychodzi ok.
Awatar użytkownika
Eliri35
Posty:1
Rejestracja:09 lip 2018, 12:30

09 lip 2018, 12:59

Taki prezent bądź pieniądze to najlepiej trafiony prezent.
samatar4
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 wrz 2018, 08:06

12 wrz 2018, 08:08

Wydaje mi się, że najlepiej kupić coś edukacyjnego i rozwojowego
Awatar użytkownika
Fawefu41
Posty:1
Rejestracja:12 wrz 2018, 11:40

12 wrz 2018, 12:00

Bardzo dobry pomysł.

__

biuro tłumaczeń kraków
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 wrz 2018, 13:04

A ja wraz z bratem postanowiliśmy, że na chrzciny dla siostrzenicy wyremontujemy jej pokój. Oczywiście siostra nie miała o niczym pojęcia, tak aby remont był niespodzianką. Dogadałem się ze szwagrem i pewnego dnia zabrał siostrę na weekendową wycieczkę, a my w tym czasie przeprowadziliśmy remont. Siostra była wniebowzięta, gdyż odkąd była w ciąży planowali oni dostosować pokój do potrzeb malucha. Jeżeli masz taką możliwość, to przemyśl tego typu prezent, gdyż możesz niewielkim kosztem sprawić naprawdę sporą niespodziankę i radość. Gdybyś zdecydował się na tego typu rozwiązanie, to polecam ci świetne farby - https://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/pory-roku/ maluje się nimi naprawdę przyjemnie, a dzięki dokładnemu kryciu, remont zajmie naprawdę niewiele czasu i wysiłku.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

12 wrz 2018, 13:20

Może coś praktycznego? Oczywiście warto też zapytać rodziców.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

13 wrz 2018, 09:47

Jak sama zauważyłaś, pomysłów na prezent jest naprawdę sporo. Dobrze, że zrezygnowałaś z pomysłu zakupu zabawek, gdyż dla tak małego dziecka, nie ma to najmniejszego sensu. Moim zdaniem jest kilka kategorii prezentów, które możesz podarować na chrzest. Najbardziej popularna jest niewątpliwie biżuteria lub pieniądze, ale ja osobiście wolę sprawiać zaskakujące prezenty dające dużo radości. W ostatnim czasie dla mojej chrześniaczki na 5te urodziny przygarnęłam psa ze schroniska. Oczywiście wszystko wcześniej ustaliłam z siostrą, tak aby nie było później problemu. Nigdy nie widziałam tyle radości i uśmiechu na twarzy dziecka, co w tamtej chwili. Spędzają ze sobą praktycznie każdą wolną chwilę, co jeszcze bardziej mnie cieszy. Gdybyś zdecydowała się na podobny prezent, to polecam ci również zakupić wszelkie niezbędne akcesoria jak karmę, miski czy zabawki. Od siebie mogę polecić ci świetny sklep internetowy - https://petstation.pl/kategoria-produkt ... y-zabawki/
Awatar użytkownika
valko
Posty:4
Rejestracja:13 wrz 2018, 12:36

13 wrz 2018, 12:36

z okazji chrzciń to najlepiej wręczać pieniądze rodzicom
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl