Spadek

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

13 wrz 2018, 14:06

Cześć,

Niedawno zmarła moja bardzo bliska ciocia i niespodziewanie przepisała swój spadek na mnie. Oczywiście znalazła się dalsza rodzina, która rości sobie prawa do części majątku. Czy możecie polecić mi adwokata zajmującego się tego typu sprawami?
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

13 wrz 2018, 14:09

Też kiedyś miałem podobną sytuację. Niestety, ale dzisiejszym światem rządzi pieniądz, dlatego w takich sytuacjach jak twoja, ludzie nie patrzą na relacje rodzinne, lecz skupiają się wyłącznie na korzyściach jakie mogą osiągnąć. Warto w takim przypadku udać się do kancelarii adwokackiej, która oferuje pomoc przy tego typu sprawach. Ja np. skorzystałem z pomocy kancelarii adwokackiej SUW http://suwka.pl/prawo_spadkowe.php zrzesza ona kilku prawników, którzy zajmują się szeroko pojętym prawem nieruchomości, a także sprawach spadkowych. Myślę, że kontaktując się z nimi, uzyskasz nie tylko rzetelne informacje, ale także profesjonalną pomoc na każdym etapie sprawy.
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

20 wrz 2018, 19:38

A w jakich rejonach szukasz? Łatwiej będzie pomóc. Ja mam namiary na prawnika z Tczewa, więc jeśli Trójmiasto to pisz
zuzka

23 wrz 2018, 20:20

W Trójmiescie to chyba Kancelaria Cejrowski. Teresao czy o nich myślisz? Podobno nie ma lepszych pewników, z takim doświadczeniem i szerokim wachlarzem usług.
Awatar użytkownika
Pralink
Posty:18
Rejestracja:14 lut 2019, 10:59

22 kwie 2021, 11:13

Miałem problem ze spadkiem po dziadkach - trudna sprawa, bo wiele w niej było zadawnień, niedopatrzeń, itp. Pomogła mi pani adwokat Magdalena Karaczun . Wszystkim kompleksowo i profesjonalnie się zajęła. Możecie się do niej zgłosić gdy potrzebujecie pomocy ze sprawą o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy bądź z testamentu, o dział spadku, o zachowek. Na pewno pomoże wam w każdej z tych sytuacji, niezależnie od stopnia ich skomplikowania.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl