Re: Własna firma i kasa fiskalna

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Bella89
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:22 lut 2018, 09:27

26 lip 2018, 22:03

A czy może korzystaliście już kiedyś z takiej opcji jak baza danych osobowych? W wielu branżach liczą się kontakty, zaczynając przygodę z światem biznesu mamy małe pole manewru. Na szczęście są takie firmy jak Target Media, które dysponują bogatą listą kontaktów. Co fajne, baza ta jest na bieżąco aktualizowana. Myślę, że taka informacja też co niektórym może się przydać, bo ja na pewno skorzystam z ich usług.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 lip 2018, 10:10

Jeżeli rozmawiamy o własnej firmie, to w zależności od branży w jakiej wystartujemy, prawdopodobnie będziemy potrzebowali biura. Dobra lokalizacja w nowoczesnym budynku, może przynieść nam nie tylko komfort pracy, ale również poprawić ogólny wizerunek firmy. Od siebie mogę polecić wam świetną wyszukiwarkę powierzchni biurowych, znajdziecie tam mnóstwo ofert z całej Polski, dzięki czemu bez problemu znajdziecie biuro, które będzie niezwykle komfortowe i nowoczesne, a przede wszystkim w bardzo dogodnej lokalizacji.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

29 lip 2018, 22:38

Własny biznes to świetny interes, ale też nie rzadko wielka odpowiedzialnosć. Bycie pracodawca to spore wyzwanie pod każdym względem. Bezpieczeństwo i higiena pracy są bardzo ważne w miejscu zatrudnienia. Prace na wysokościach są bardzo wymagające i niebezpieczne, jednak w niektórych branżach stanowią one nieodzowny element codzienności. Oprócz tego, że pracownicy powinni posiadać odpowiednie przeszkolenie do tego typu pracy oraz przejść niezbędne badania lekarskie, to również muszą zostać wyposażeni przez pracodawcę w sprzęt amortyzujący i zabezpieczający przed upadkiem.
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

23 sie 2018, 09:31

Ja również postanowiłem nabyć podpis elektroniczny. Jest to niesamowite ułatwienie w życiu osobistym. Postanowiłem trochę zagłębić temat i poszukać dla siebie odpowiedniej firmy, która pomoże mi wdrożyć mój wymysł. Wybór padł na https://zetoserwis.pl/podpis-elektroniczny/. Firma bardzo rzetelna, która dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu bardzo sprawnie przebiegł etap wdrożenie, a także krótkie szkolenie z zakresu podpisu elektronicznego. Polecam ! :)
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

24 sie 2018, 20:10

Podrzucam Wam link do niej: http://topwork.pl/kasy-fiskalne Mają duży wybór kas fiskalnych. Przejrzyjcie sobie. Oczywiście najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą, oni doradzą która najlepiej się u Was sprawdzi. A działają w całej Polsce.
Marcel
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:21 sie 2018, 10:50

13 wrz 2018, 20:35

Własna firma to rzeczywiście duża odpowiedzialność i też spore obciążenia finansowe na początku, dlatego warto rozważyć również opcje i-leasingu, czyli leasingu internetowego jaki oferuje https://www.platformafinansowa.pl/ dzięki czemu będziesz mógł w prosty sposób sfinansować potrzebny sprzęt do firmy i jednocześnie ominiesz dużą stratę czasu m.in na ogarnianiu wszystkich formalności w banku.
FranWill
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:01 lis 2017, 16:46

28 lis 2018, 08:58

Wiadomo że najlepiej coś lokalnie kupić, zawsze jak coś to można podjechać, coś podpytać się może jakąś naprawę załatwić. Różnie z kasami bywa. Jeżeli macie firmę w Warszawie lub okolicach to na pewno taka kasa https://kasywwl.pl/male-mobilne/121-posnet-ergo.html będzie dla was dobrym wyborem. Jest to produkt z firmy z Warszawy, mają firmę na Wołominie, z bezproblemowym parkingiem. Dorzucają do kasy gratis fiskalizacje i szkolenie.
Awatar użytkownika
bemowo2015
Posty:3
Rejestracja:28 lis 2018, 22:30

29 lis 2018, 14:07

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Jest tylko jedna droga do szczęścia – przestać się martwić rzeczami, na które nie masz wpływu
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 gru 2018, 23:28

Załatw tego typu sprawy np. z księgowością z dużym doświadczeniem. Polecam Gamę z Myśliborskiej. Ja współpracuje z nimi już całkiem spory kawałek czasu i to jest bardzo owocna współpraca.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

20 gru 2018, 23:43

Myśl też o windykacji, bo potem to może być spory problem. W tych kategoriach obstawiałbym tylko sprawdzone firmy jak np. MK-Finanse.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl