60 tysięcy złotych na nowy biznes.

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
abtarasew1
Posty:4
Rejestracja:26 mar 2011, 16:13

26 mar 2011, 16:24

Posiadam 60 tys złotych, które chcę przeznaczyć na otwarcie nowego biznesu? Zaproponujecie jakieś pomysły? A może jakieś konkretne propozycje? Interesuje mnie przede wszystkim coś w województwie mazowieckim, szczególnie w Warszawie.
Konto oszczędnościowe - sprawdź najlepsze oferty kont oszczędnościowych.
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

29 mar 2011, 18:32

Napisz coś więcej o sobie.
Jakie masz doświadczenie zawodowe, czy posiadasz lokal, jakie masz zainteresowania.
Awatar użytkownika
business
Posty:4
Rejestracja:03 lip 2011, 13:46

03 lip 2011, 13:55

Witaj
jeśli dysponujesz kwotą 10 tyś. zł jestem w stanie przekazać Ci dochodowy biznes, w nim obiecującą domenę. kontakty handlowe, sklep internetowy oparty na autorskim skrypcie oraz wiedzę know-how.
Ten sklep sam wysyła przedmioty w postaci elektronicznej, także można się tym zajmować po pracy i dorobić sobie w ten sposób od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie.
Pozdrawiam
ZDD
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 sie 2011, 14:39

08 wrz 2011, 10:34

...takim pomysłem może być spożywczy sklep internetowy z dostawa zakupów do domu, reprezentuje firme Zakupy do domu Sp. z o.o. która 1 stycznia otworzyła serwis zakupydodomu. pl który aktualnie rozpoczął działalnosc na terenie Poznania i okolic.

Od 1 września rozpoczęliśmy szeroką kampanie marketingową oraz jako jedyni w Polsce rozpoczynamy wdrażanie systemu partnerskiego dla wszystkich, którzy chcą prowadzic sprzedaż produktów spożywczych w swoim miescie przez Internet.

Dla każdego z partnerów czeka gotowy sklep internetowy oraz domena np. warszawa.zakupydodomu. pl oraz kompletny know how dotyczący prowadzenia takiej działalnosci w Internecie wraz z pełnym wsparciem reklamowym oraz PR dla Twojego miasta.

Dla 1szych 5 partnerów 50% niższa cena za przystąpienie do sieci.
Kontakt: wspolpraca@zakupydodomu.pl
eskel
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 gru 2011, 14:21

19 gru 2011, 14:28

Mam Sprawdzoną platforme o dochodach do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie . Przekaże platforme oraz instrukcje działania i kontakty.
Moge nawet nakreślic podstawowy biznes plan . Zyski 10-20 tys miesięcznie mozna zarobic do 50 - tys ale to mozliwe po dobrym opanowaniu tematu . Jezeli zainwestujesz w platforme i moje informacje
do 10 000 zł a reszte w niezbędny sprzęt spokojnie 50 000 miesięcznie w sezonie letnim sezon zimowy niestety przestój .

Do biznesu na początek potrzebny jest telefon komputer internet i najlepiej osoba do pomocy z prawem jazdy

zapraszam
eskel22@yahoo.com

Biznes chetnie odstąpie z uwagi na inny jakim sie zajmuje jest do przeczytania na tym forum
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl